World of tanks 8.1 (beta)

jakie zdaniem są wasze wrażenia z bety

dla mnie są mieszane z jednej strony są zmienione mapy na lepsze a z drugiej strony czołgi brytyjskie są za słabe ale to tylko moje zdanie

Nigdy nie brałem udziału w testach,nie chciało mi się specjalnie drugiej instalki ściągać. Szkoda mi też czasu wolę sobie pograć normalnie gwiazdki pościągać i pozarabiać.

Testy pozostają testami a to co wyjdzie ostatecznie w grze często się zmienia. Skoro mówisz,że są za słabe to z czasem pewnie dostaną jakiegoś bufa,jak WG zobaczy kiepskie staty na nich bo tym się głównie sugerują chyba ostatnio.

Zainteresowanie brytyjczykami będzie na pewno z początku duże,z czasem zobaczymy jak się sprawdzają na polach bitew w stosunku do pozostałych nacji. Pamiętaj też o tym,że nawet doświadczeni gracze na początku nie ogarniają nowych maszyn bo do każdej trzeba się przyzwyczaić i dobrać odpowiednie taktyki. Przykładem tego mogą być francuzy które kiedyś wykorzystywano jedynie jako scouty a to przecież marnowanie ich potencjału.

P.S. ja od dawna mam te same podejście do nowych pojazdów - wolę na początku ich nie ruszać i poczekać co się z nimi stanie po 2,3 najbliższych patchach a wtedy mniej więcej po serii poprawek wiem czym będe grać.

Co do twojej tezy, że te czołgi są słabe, to chyba w inne gry gramy.

Najtwardszy med 10 Tieru, oraz HT z najlepszym DPM z wszystkich HT, oraz bardzo dobrą wieżą i skrętnością... Żaden inny 10T HT nie ma z nim w pojedynkę szans, ponieważ na jeden pocisk za 400-600 ty dostaniesz 2 za około 350-490...

Graliście nowym T7 premium SU-122-44? Ten czołg to prawdziwy koks. Zwrotny jak stug Fenomenalny pancerz ze skosami lepszymi niż w JgPanther i RoF 6,5 sek. z obrażeniami 390. Ja tym małym gówienkiem leciałem na pierwszej linii z dobrym skutkiem. Po tym jak WG wypuścił złom w postaci Super Pershinga postanowili się jak widać zrewanżować. Mogę śmiało zaryzykować tezę że to najlepszy TD z T7 za cena 6750 złota masz maszynke do mielenia wroga.

Zastanawiałem się chwilkę na tym TD. W statystykach wygląda dobrze. Chciałem coś premium sobie kupić gdy jest taka wyjątkowa obniżka. SP mnie odstraszył dolożyłem troche i wzięłem Jagtigera 8.8.

Może i bym wybrał SU-122-44 zamiast tego bo ma lepsze działo,jest mniejszy,szybszy,zwrotniejszy. Zarobki myślę,że układają się podobnie. Kupiłem jednak Niemca bo to tier 8 a tym samym można jeździć z innymi premiumami 8 w plutonie a co jeszcze lepsze w kampaniach.

Napisz Krasnal ile zarabiasz na SU-122-44. Ja na tym JT to najwięcej miałem 80k wygrane bitwy to od 50 w górę (obecnie z premką). Działo choć szybko strzela to jednak ma mały dmg i stąd przecietne zarobki jak na premium 8. Powiedz też jak Ciebie losuje. Zakładam,że najcześciej z poziomem 8 a czasami 9.

Mimo wszystko polecam wszystkim JT 8.8 bardzo przyjemnie się nim gra. Trzeba tylko znać miejscówki by schować dół,nie pchać sie do przodu i najlepiej jeździć z kimś w plutonie by nam boki osłaniał. Nie można też zapomnieć o tym,że to wielka maszyna strasznie się świeci i odczuwam wyraźna różnicę w porównaniu z Objektem 704. Jak odpowiednio się ustawimy jesteśmy nie do przebicia. Działo zaś jest super -szybciutko zbiera,rzadko kiedy pudłuje i przebija większość wrogów. Kłopoty są tylko z przednim pancerzem HT 9ek,T28,KW-5. Reszta raczej wchodzi.

P.S. właśnie zauważyłem,że SU-122-44 ma identyczną załogę jak SU-85 którego sprzedałem bo nie mogłem ścierpieć jak go spieprzyli. Gdybym wybrał Ruska z miejsca załoga byłaby z 2 skillami na 100%...

przecież można przemianować załogę. Odrobina kredytów i masz tam od 70 % chyba znowu, ale przynajmniej umiejętności masz.

przecież można przemianować załogę. Odrobina kredytów i masz tam od 70 % chyba znowu, ale przynajmniej umiejętności masz.

Przecież wiem o tym... <_<

Pisałem tylko,że to przemawiało w moim przypadku na korzyść SU ale gdybym miał jeszcze raz podjąć decyzję i tak kupiłbym JT 8.8

jakie zdaniem są wasze wrażenia z bety

dla mnie są mieszane z jednej strony są zmienione mapy na lepsze a z drugiej strony czołgi brytyjskie są za słabe ale to tylko moje zdanie