World of tanks gold za sms

Witam , chciałem kupić gold za sms lecz mam pare pytań. Czy jak mam wpisać swój numer to mam napisac na początku ,,0" czy bez tego zera?

2 pytanie. Czy jak podam swoj numer to przyjdzie mi przed zapłaceniem jakiś sms że chcę kupić ten gold ? Bo myślałem że po wpisaniu numeru przyjdzie mi jakiś sms przed zapłaceniem , a nie chce by mi zeżarło kase za nic ;/

Pozdrawiam

1 nie pisz zera 2.Nie przyjdzie ci przed żaden sms jak klikniesz "dalej to wtedy na stronce pokarze ci się treść sms którego masz wysłać..

ok dzieki

a tak na boku nie kupuj sms dużo tracisz kupuj playsafecard

Jego wybór, chociaż tak. Bardzo dużo tracisz przez sms masz ok 3 do 4 razy mniej złota, a płacisz więcej.

Bardziej opłaca się zadzwonić ale najlepszy jest przelew.

Taptap z Xperi P

Może po prostu kolega ma niespożytkowane środki na koncie, które mogą mu przepaść za niedługo ;) Bywa i tak. Generalnie rzecz biorąc jednak jeżeli mamy dostęp do alternatywnego dopompowania golda to przelew i paysafecard są korzystniejsze. Z dzwonieniem czytałem różne opinie i operator usługi płatnościowej (mopay? albo coś innego) podaje nam kwotę za sekundowe naliczenie rozmowy, często dobija jednak do pełnej minuty, zżerając tym samym więcej kasy. Sam nie próbowałem, więc nie poddaję osądowi, jednak miałbym to na uwadze przy doborze metody płatności.

Kup paysafecard :) Taniej ci wyjdzie sms'y to shit :)

Sashimi lubisz odkopywać tematy co? Prawdziwy archeolog z Ciebie...

Witam , chciałem kupić gold za sms lecz mam pare pytań. Czy jak mam wpisać swój numer to mam napisac na początku ,,0" czy bez tego zera?

2 pytanie. Czy jak podam swoj numer to przyjdzie mi przed zapłaceniem jakiś sms że chcę kupić ten gold ? Bo myślałem że po wpisaniu numeru przyjdzie mi jakiś sms przed zapłaceniem , a nie chce by mi zeżarło kase za nic ;/

Pozdrawiam