World of tanks kod bonusowy

tutaj macie kod bonusowy do 9.11.12

kod to : GGWP

co no daje

  • 3 dni konta premium
  • 5 x Dodatkowe Racje Bojowe
  • 5 x Skrzynka Coli
  • 5 x Czekolada
  • 5 x Ulepszone Racje Bojowe
  • 5 x Mocna Kawa
  • 5 x Pudding i Herbata

o boże -,- ci co graja w WoT na pewno o tym wiedza wiec nie wiem poco zaśmiecasz tym forum ?

a tak na marginesie to ten kod daje 3 dni premium, a te rzeczy dostaje się za to ze WoT wygrał ten Golden Joystick

Boże ja ich już mam z 10

Borze widzisz i nie gżmisz

Boże ja ich już mam z 10

wybacz ale 10 to nie możesz mieć ;]

Te 3 dni premki to też za do że WoT dostał tego złotego joya i też dostajesz je po użyciu kodu ;)

Bardziej boli mnie to że promocja na VIII tierowe premium tanki obowiązuje tylko w sklepie w grze, a nie także w sklepie z podarunkami :( Kiedy obiecali zniżkę, nie wspomnieli o tym "detalu", dopiero dokładniejsza informacja pojawiła się w środę/czwartek. Przyznam, że przekalkulowałem sobie to tydzień wcześniej i przeceniony o 15% SP w gift shopie kosztowałby poniżej 100 zł, a tak musiałbym teraz kupić na niego golda, którego koszt przekroczyłby tą magiczną kwotę, odłożoną na 100-złotowy kupon paysafecard :/ W tej sytuacji musiałbym dokupić jeszcze jeden, 20-złotowy kupon, jednak byłoby to marnotrawstwo blisko 10 polskich złotych, których nie miałbym jak później wydać :(

Ja gram w WOT sporadycznie ,a nie wiedziałem o tym.

Te 3 dni premki to też za do że WoT dostał tego złotego joya i też dostajesz je po użyciu kodu Bardziej boli mnie to że promocja na VIII tierowe premium tanki obowiązuje tylko w sklepie w grze, a nie także w sklepie z podarunkami Kiedy obiecali zniżkę, nie wspomnieli o tym "detalu", dopiero dokładniejsza informacja pojawiła się w środę/czwartek. Przyznam, że przekalkulowałem sobie to tydzień wcześniej i przeceniony o 15% SP w gift shopie kosztowałby poniżej 100 zł, a tak musiałbym teraz kupić na niego golda, którego koszt przekroczyłby tą magiczną kwotę, odłożoną na 100-złotowy kupon paysafecard :/ W tej sytuacji musiałbym dokupić jeszcze jeden, 20-złotowy kupon, jednak byłoby to marnotrawstwo blisko 10 polskich złotych, których nie miałbym jak później wydać

Nie wiem czy wiesz, ale na paysafecard, mozesz pozniej jak ci zostaje te 10 zl, wplacic na inna gre lub jakis inny program typu Steam czy cos ;) wiec mozesz calosc kasy wydac jak masz w jakiejs innej grze mozliwosc zaplaty poprzez paysafecard wiec nie bedzie straconych 10zl ;)

Tak, wiem, że ta kasa nie przepada ;) Ale nie mam za bardzo gdzie jej wydać, bo studiuję i mam czas tylko na WoT :( Akurat w tym miesiącu nie najlepiej u mnie z kasą, co tu będę owijał w bawełnę :D Czego nie przejadłem do przepiłem, a tu taka okazja żeby kupić w miarę tanio solidnego tanka premium :P Jeszcze to przemyślę, najwyżej poczekam na bożonarodzeniowe promocje, bo takowe możliwe, że będą ;)

Nie ukrywam, że zamiast SP wolałbym Typa 59, ale z oczywistych względów nie mam co liczyć w najbliższym czasie na chińszczyznę.

Czego nie przejadłem do przepiłem, a tu taka okazja żeby kupić w miarę tanio solidnego tanka premium Jeszcze to przemyślę, najwyżej poczekam na bożonarodzeniowe promocje, bo takowe możliwe, że będą

Wczoraj przejrzałem wszystkie eventy jakie były w ciągu roku do Boże Narodzenia włącznie. Nie znalazłem żadnej zniżki na premiumy tieru 8 niestety. Bardzo często dawali za połowę ceny premki 5 ale po co komu takie coś. Także Milo życzę Ci jak najlepiej ale skoro rok temu nie dali na gwiazdkę takiej promocji to bardzo prawdopodobne,że w tym roku tez nie będzie.

SP nie polecam. Zastanawiałem się nad kupnek jego albo Jagtigera 8.8 bo więcej kasy nie chciałem wydawać na ten cel.

Najpierw myślałem o Super Pershingu no bo co tu kryć - jest najtańszy. Naooglądałem się filmików, naczytałem komentarzy o nim i zwątpiłem. Jedyną zaletą tego czołgu (prócz niskiej ceny zakupu) jest pancerz,nic poza tym. Czołg strasznie mułowaty,no ok można to zrozumieć skoro z uwagi na pancerny przód. Problem w tym jednak,że ma też sporo weakspotów które na średnich/bliskich dystansach przeciwnik może punktować zarówno w korpusie jak i na wieży. Decydującym jednak czynnikiem dla ktorego się na SP nie zdecydowałem jest jego działo. Mały dmg,no ok bo rekompensuje to szybkostrzelnością ale PENETRACJA to jest porażka! 128-213 a średnio 170mm - wszyscy prawię mówią,że tiery 8 możesz przebić od przodu tylko w weakspoty i to nie zawsze a niektórym nie masz szans zadać obrażeń. Tym najlepiej walić w bok ale dowcip polega na tym,że SP nie nadaje się do objeżdżania.

Tak więc kupiłem Jagtigera 8.8 i zapewne będe mięc z niego frajdę. Co prawda to duży ociężały świecacy się zawsze TD ale jednak ma te 250 mm z przodu i jeśli schować brzuszek to potrafi odbijać wszystko a działo to poezja jesli chodzi o szybkość skupiania i celność.

Wpłynęła właśnie do mojej skarpety kwota wystarczająca na zakup JagTigera jednak najbliższy punkt sprzedaży paysafecard to oddalony o 20 km Vobis, a auto mam u mechanika :( Promocja kończy się jutro o 6.30 :( Trudno, jak pech to pech. Zostaje mi tylko liczyć, że może w okresie świątecznym do gift shopu zawita ponownie Typ 59.

Wpłynęła właśnie do mojej skarpety kwota wystarczająca na zakup JagTigera jednak najbliższy punkt sprzedaży paysafecard to oddalony o 20 km Vobis, a auto mam u mechanika Promocja kończy się jutro o 6.30 Trudno, jak pech to pech. Zostaje mi tylko liczyć, że może w okresie świątecznym do gift shopu zawita ponownie Typ 59.

Jak sam pisałeś jesteś studentem,więc młody zdrowy człowiek. Ja nie widzę problemu. Wsiadasz na rower i robisz sobie przejażdzkę. Spokojnie w godzinkę w jedną stronę zajedziesz.. Ja mieszkam w małej miescowości i jak mam jakieś sprawy w mieście oddalonym też ok 20 km to rowerkiem. Autobusów jest mało i nie chce mi się czekać,a samochodem jak z kimś jechać to rano a wracają i tak późno. Samochodu -skarbonki nie potrzebuje. 20km robię w 40 minut a jak się bardzo śpieszę 35-30.

Jadę i wracam kiedy chcę,przyjemne z pożytecznym. Nikomu d.. nie zawracam by mnie podwiózł i jest ok.

Oczekiwanie,że na święta dadzą jakiś premium taniej czy też typa to pobożne życzenia.

Bądź realistą to jest najlepszy event w WoT jaki dali i raczej się nie powtórzy coś na taką skalę!

Ja już skorzystałem kupiłem taniej JT 8.8 załogę do niego na 100% i moduły oraz ISa - 8. No i oczywiście kasa oraz exp na czołgach pięknie podskoczyły :)

P.S. trochę ruchu przyda się każdemu graczowi...

tutaj macie kod bonusowy do 9.11.12

kod to : GGWP

co no daje

  • 3 dni konta premium
  • 5 x Dodatkowe Racje Bojowe
  • 5 x Skrzynka Coli
  • 5 x Czekolada
  • 5 x Ulepszone Racje Bojowe
  • 5 x Mocna Kawa
  • 5 x Pudding i Herbata