World of Tanks sprzęt

Siema.Mam pytanie.

Czy pójdzie mi WOT na tym Laptopie

Procesor

Intel® Pentium® CPU P6100 2.00GHz

Karta Graficzna

Intel® HD Graphics

Ram 3gb Windows 7

Nie ;]

Nie ;]

Tak myślałem :D

A co Fajnego pójdzie na tym sprzęcie?? Interesowało by mnie MMORPG LUB MMOFPS

warn_ico.png
Doublepost ~ blaumro

digimon online xD, ogulnie mysle ze pojda ci jakies 2D gierki 3D nie ktore ale ci nie wymienie bo nie pamietam

Zobacz czy defiance odpali. I musisz bardziej sprecyzowac "fajny" kazdy ma inny gust.

Siema.Mam pytanie.Czy pójdzie mi WOT na tym LaptopieProcesorIntel® Pentium® CPU P6100 2.00GHzKarta Graficzna Intel® HD GraphicsRam 3gb Windows 7

Mam to samo tylko procek gorszy i powiem co że Wot mi działa na minimum. Nie polecam ci grać Wot'a z powodu War Thunder wkrótce wyjdą czołgi. Drogi kolego w War Thunder jest coś takiego jak Optymalizacja na Minimum możesz śmigać bez żadnej ściny. Pobierz sobie War Thunder i zobacz jak to jest, czekaj razem w nami na czołgi :D.

To spróbuje War Thunder odpalic :D

Próbuj. WT jest dużo lepiej zoptymalizowany niż WoT, gdzie ja żeby mieć 40-50fps w WoTcie gram na medium/low. Tak w WT prawie w wszystko na hight.

Mam to samo tylko procek gorszy i powiem co że Wot mi działa na minimum. Nie polecam ci grać Wot'a z powodu War Thunder wkrótce wyjdą czołgi. Drogi kolego w War Thunder jest coś takiego jak Optymalizacja na Minimum możesz śmigać bez żadnej ściny. Pobierz sobie War Thunder i zobacz jak to jest, czekaj razem w nami na czołgi .

A tak poza to możesz wymienic jakies Fajne Gry co ci poszły??? :D

Mam to samo tylko procek gorszy i powiem co że Wot mi działa na minimum. Nie polecam ci grać Wot'a z powodu War Thunder wkrótce wyjdą czołgi. Drogi kolego w War Thunder jest coś takiego jak Optymalizacja na Minimum możesz śmigać bez żadnej ściny. Pobierz sobie War Thunder i zobacz jak to jest, czekaj razem w nami na czołgi .

Zainstalowałem War Thunder i w Samouczku na najniższych ustawieniach miałem 15-30 FPS ;/ A jak doleciałem do Drzew i szybko do Góry do FPS do 10 i wyłączył mi się komp :D

warn_ico.png
Double

~Leman

Zainstalowałem War Thunder i w Samouczku na najniższych ustawieniach miałem 15-30 FPS ;/ A jak doleciałem do Drzew i szybko do Góry do FPS do 10 i wyłączył mi się komp

Przecież masz lepszego od mojego lapka, to jest nie możliwe...

Kiedy miałeś format robionego?

Ja gram tą grę na średnich Bombowcami gdzie większość czasu spędzam na wysokości 200metrów i mam 30fps. Zobacz jaką masz temperaturę, i powiedz mi gdy włączasz komputer zamula ci się on.

Jak włączam Lapka to nie zamula ale po 10min już jest gorący :D a Temperature CPU po 10 min mam 60-70 stopni :D

Jak włączam Lapka to nie zamula ale po 10min już jest gorący a Temperature CPU po 10 min mam 60-70 stopni

Zainstaluj Everasta i zrób nam SS.

Kiedy miałeś format i jakiego używasz anty virusa.

W War thunder polecam zaznaczyć obsługę starych kart graficznych w launcherze oraz antyaliasing i filtrowanie na 0 i deb pod swój system. Gra ma naprawdę małe wymagania a nawet na ustawieniach minimalnych wygląda znośnie a nie jak inne mmo gdzie ustawienia minimum odstraszają.

Co do innych gier to może spróbuj w MU online? Jak wczujesz się w klimat można sporo pograć. Ale na początek zobacz priwy z expem x200 lub x400

Siema.Mam pytanie.

Czy pójdzie mi WOT na tym Laptopie

Procesor

Intel® Pentium® CPU P6100 2.00GHz

Karta Graficzna

Intel® HD Graphics

Ram 3gb Windows 7