World of Warcraft 8.1 czy warto?

Cześć.
Zastanawiam się nad powrotem do gry z okazji aktualizacji 8.1.
Słyszałem wiele różnych opinii na temat tego w jakim stanie jest teraz gra.
Pytanie brzmi czy warto teraz aktywować abonament? czy może czekać na aktualizacje 8.1.5? Albo może całkowicie odpuścić sobie już gre w tym dodatku.

Nie warto
Gra umiera, nie ma co w grze robić
Posłuchaj rad nołnejma który ma odmienne upodobania nt. gier od Twoich i nie instaluj tej gry…wiem co pisze, skoro mi się nie podoba gra to Tobie też się nie będzie podobać bo przecież wszyscy jesteśmy tacy sami

2lajki

Jeżeli grałeś na 8.0 i zrobiłeś Uldir to nie masz po co wracać aż do nowego raidu. Czyli do 22/23 stycznia.

Zależy od tego na czym skupisz sie w grze, jeśli pve i masz juz ogarniety poziom mythic to zostaje Ci jedynie wbijanie coraz wyzszych mythic plus. Ja aktualnie gram w wowa tylko pvp razem z 2 ziomkami, bawimy sie bardzo dobrze tym bardziej ze balans na 3ve jest w miare ogarniety.

Jak dla mnie nie warto… moje serce cały czas jest z WoWem ale to co się dzieje ostatnio przechodzi ludzkie pojęcie… odgrzewany kotlet z legionu, nic poza farmą raidów i mythic + nie zostaje (Rzecz jasna jeśli chodzi o PvE). O PvP się nie wypowiadam bo nie gram dużo ale z tego co wskazuje jeden z komentarzy, PvP miewa się całkiem dobrze.
Jeśli chodzi o mnie, aktualny patch nie jest dobry, dodatek też nie jest wyśmienity…
lepiej poczekaj już do 8.1.5 lub do następnego raida, żeby go pofarmić kilka tygodni i znowu skończyć…
Po tylu latach, ja rezygnuje osobiście z WoWa i czekam na poprawę…

Nie warto. WoW zawsze był moim ulubionym mmo ale teraz nie ma tam co robić, nuda i tyle. Te wszystkie island expedition, walki o ziemie itp są słabe. Ja osobiście czekam aż wprowadzą zandalari trolle czyli na patch 8.1.5 może wtedy zacznie dziać się coś ciekawego :slight_smile: No chyba że lubisz pvp to warto wracać :stuck_out_tongue:

wbilem max lvl i nie mam co robic

Nie warto , nie opłaca się.:-1: Ten dodatek jest chyba najgorszym i najsłabszym dodatkiem w Historii World of Warcraft. Przez cały Legion bawiłem się kapitalnie , co 2 miesiące opłacałem abonament. W tym dodatku po 2 miesiącach przestałem.Zaserwowali nam w tym dodatku praktycznie to samo co było w Legionie.

  • Cholernie nudne i monotonne World Questy

  • Farmienie reputacji która nic nie daje.

  • Mythic+ które powyżej 10 poziomu daje te same itemki i jest to odsmażany kotlet z Legionu.

  • Ta sama skrzynia co w Legionie dające Weekly item

  • Brak vendorów PvP i śmieszny system Emblemów za które nie można nic kupić.

  • Wywalone w kosmos RNG które totalnie mi się nie podoba.

  • Grafika w tej grze to jest syf patrząc na inne tytuły.

  • Żałośnie biednie wyglądające itemy.

  • Islands expeditions które są nudne jak flaki z olejem a blizzard skupia na nich uwage.

  • Stare Battleground’y które wyglądają okropnie jak strup i nie są w żaden sposób odświeżone graficznie

Osobiście porzuciłem moją gildie w której byłem liderem, z 40 osób na starcie online zostało tylko tylko 5 osób online.
Tak naprawdę nie ma co robić.

Zagorzali fanatycy na Forum WoW’a twierdzą że jest co robić, Farmią transmogi i pety to jest ich gra i kontent. Ja Dziękuję :raised_hand_with_fingers_splayed:
Ja nie zamierzam wracać do tej gry do następnego dodatku żadne Kul’Tiras’y i Zandalarii mnie nie przekonają. Blizzard zje**ł i musi ponieść konsekwencje. :grimacing:
Umiera Król , Niech zdechnie Król.

1lajk

Ilekroć wchodzę na forum i czytam komentarze to widzę twój nick i twoje głupie bezsensowne wypowiedzi które nic nie wnoszą do tematu prostaku. Jedynie czym wyróżniasz się na tle innych to złota czcionka i głupota niczym więcej.

3lajki

Najlepiej bedzie poczekac na dodatek 8.2.0 a nawet pozniej. Mam nieodparte wrazenie iz Battle of Azeeoth najlepsze nam dopiero zaserwuje np sam megadungeon wyglada fajnie. Fabula tez zmierza do punktu, w ktorym bedzie mozna osadzic co ta Sylvanas odzajewania. Jezeli chodzi o moment terazniejszy, to nie warto wracac, chyba ze ktos nie gral w Bfa, to moim zdaniem warto zaczac bo przed nami nowosci

Jeżeli grałeś w 8.0 to wbijając do gry przed 23 stycznia totalnie nie zauważysz różnicy. Dodano nam nowy warfront (jakże porywający… boring stuff, który istnieje wraz z weekly questem i po oddaniu go odchodzi w zapomnienie). PvP w tej kwestii raczej się nie zmieniło, jeżeli podobało Ci się wcześniej to będzie się podobać dalej. Jeżeli chodzi za to o PvE to jest bieda, na dzień dzisiejszy możesz farmić ten sam raid do znudzenia ewentualnie robić M+, które bawią aczkolwiek we własnym sensownym gronie ponieważ na wyższych kluczach z pugem nie ma sensu ich robić, ludzie dość często prezentują niski poziom kooperacji.

jak można w to grać… grafika kupa, walka sztywna i jeszcze abonament… ludzie jest tyle innych mmo… litości

2lajki

Pozwól, że odpowiem ci po kolei :slight_smile:

  • Rozumiem, fakt są dosyć powtarzalne. Niemniej w każdym innym MMORPG’u też masz daily questy i tam to jest “content”. W Wowie oczywiście złe i niedobre.
  • Mylisz się. Recepty do rozwijania profesji, mounty, achievementy.
  • Z tym się muszę zgodzić. Farmienie wyżej niż M10+ nie ma dużego sensu obecnie poza podbijaniem swojego RIO. Niemniej ludzie nadal czerpią satysfakcję z podbijania czasów. Content PvE w WoWie ma się dobrze.
  • Vendor PvP istnieje, tylko nie oferuje już setów PvP. Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Poty PvP, Seal of Wartorn Fate i Transmogi PvP możesz kupić za emblemy. Szału nie ma, ale tragedii też nie.
  • To jest argument z kategorii “2 razy mi nie wypadło” lub “2 razy zabił mnie boss” , więc RNG jest be. Miałeś pecha i tyle.
  • Serio? Prawdziwe zaskoczenie. Gra z 2004 roku nie wygląda jak nowe tytuły. Chapeau bas.
  • Poważnie? Każdy element ekwipunku ma obecnie dostępne kilkaset transmogów. Myślę, że na tym pozostańmy.
  • A zagrałeś je chociaż na Mythic lub PvP? Bez urazy, ale jestem pewien, że nie. No cóż, lepiej od razu powiedzieć, że okropne i nudne.
  • Fakt, że nie mają tekstur wysokiej jakości niczego nie sugeruje. Gdyby było tak jak mówisz, ludzie nie zachwycaliby się klasykami gier komputerowych. BG w Wowie nic nie dolega. Ciężko się nimi znudzić ze względu na relatywnie nieźle zbalansowane (może poza AV), zróżnicowane tryby.

Z mojej strony pragnę jeszcze dodać, że faktem jest iż WoW przeżywa obecnie lekki regres, ale Blizz już udowadniał, że potrafi wrócić na dobre tory, tylko trzeba dać im trochę czasu.
Gwoli podsumowania, jeśli planujesz częściej raczyć nas swoją opinią w tak długich wypowiedziach @Mydas, to bądź w nich chociaż rzetelny :slight_smile:
Obrażanie forumowego trolla od prostaków też Cię nigdzie nie zaprowadzi.

2lajki

Miałem zje**ie 5/8 mythic raid , 1,5k RIO , grałem po 12h dziennie robiłem każdy możliwy kontent.

  • a ty mnie pytasz czy zagrałem mythic expedycje?." jestem pewien że nie !
    "Co za żałosny koleś.
    Wydaje mi się że jesteś takim Fanboy’em tej gry że nawet w gównie znajdziesz rodzynkę.

I ty KolegęJezusa nazywasz prostakiem :smiley:
Tu nie chodzi o bycie fanboy’em, a rzetelną analizę. Wyłożyłem ci fakty, na co twoja reakcja to oczywiście zwyzywać mnie i flexować, blah blah blah 5/8 M raidy. Gratulacje Here’s your cookie. Swoją odpowiedzią potwierdziłeś tylko, że jesteś zwykłym napinaczem, który obraził się na grę i którego opinia odnośnie jakości tytułu, jest bezwartościowa.

1lajk

odpalac tibie jak wam sie wow nie podoba

Ja przy Tobie pecie to jestem człowiekiem z klasą
Jesteś jak forumowicz ZARCU, kupil WoWa na miesiąc, odpalił stream, do ostatniego dnia abonamentu zachwalał jaki to WoW jest zajebisty, ze najlepsze MMO, skończyło się abo i do tej pory wylewa wiadro pomyj na WoWa, ale gdyby mu dać abonament to znowu by zachwalał w niebogłosy, właśnie takim typem jesteś Ty

KolegaJezusa ty człowiekiem z klasą? Wyzywasz ludzi ile się da i nazywasz siebie człowiekiem z klasą. A tfuu na ten twój zakłamany ryj.
Wow jak wow, myślę że musisz się sam przekonać, bo z tego co tu czytam to jest tak samo dużo komentarzy negatywnych jak i pozytywnych.

to był sarkazm, 99% moich wpisów jest sarkastycznych więc zluzuj stringi
Tyle miesięcy jestem na tym portalu a wy dalej bierzecie moje wpisy na poważnie, to jest dopiero cyrk xD

1lajk

Lecz się na nogi bo na głowę jest już za późno , umysłowo chory człowieku.:disappointed_relieved: