World of Warcraft Classic 2019 Lato - Który realm dla polaków?

Hej,

ostatnim czasem sporo zastawiałem się nad ilością realmów Europejskich na klasycznej wersji wowa, której wyjście potwierdzono na lato 2019 roku. Główkowanie moje zaczęło się od tego, że przypomniała mi się zasłyszana niegdyś historia w jaki sposób Polacy zebrali się do grania na Burning Legionie. Oficjalnie ustalili na jakiś forach, że wybierają pierwszy realm zaczynający na literę B. Tutaj pytania do was:

  1. Wiecie jaki rodzaj serwera was interesuje? (PVE/PVP/RP/RPPVP)
  2. Chcecie grać z rodakami?
  3. Czy może istnieje jakaś lista planowanej liczby realmów (którą przeoczyłem, ale wątpie ^^), tak abyśmy byli w stanie wybrać jakiś?
  4. Może stary sposób wybrania tego (na literkę) nie będzie zły?

Wytypowanie takiego pozwoli też osobom mniej chętnym na grę z rodakami trzymać się z dala od takowego realmu.

Ja osobiście wybrałbym pośredni realm z liczebnością polaków, coś a’la Defias Brotherhood. Burning Legion strasznie się przejadł, mimo tego poznałem ogrom bardzo fajnych ludzi. No i dodatkowo… Przymierze / Horda

Liczę na poważną dyskusje, a zbędne komentarze oszczędzą wam i osobom zainteresowanym czasu :slight_smile:
Czekam na wasze odpowiedzi :slight_smile: Byłoby miło gdyby trafiło to na główną :wink: