[World of Warcraft] [H] Novasociety - Burning Legion

Novasociety
Gildia Novasociety zaprasza każdego gracza w swoje szeregi nie ważne czy jesteś nowy czy grałeś wcześniej i tak będziesz mile widziany w naszej gildii. Nowym oferujemy pomoc w questach jak i pomoc w rozwijaniu postaci , starym dobrą zabawę na instancjach, czy to na PVP. Nie ważne czy grasz od zera czy nie dla nas licz się zapał do gry.Dla naszych graczy posiadamy przygotowanego teamspeaka 3, bo rozmawiając gra się lepiej . Więc, jeśli jesteś osobą, która szuka gildii z poczuciem humoru oraz gildii, który pomoże ci poznać świat world of warcraft. Zrobić instancje albo pokonać paru przeciwników na pvp. Jesteśmy tym czego szukasz Novasociety zaprasza cię w swoje szeregi.Jesteśmy częścią społeczności Novasociety.com

Informacje o Gildii:
Serwer: Burning Legion [EU]
Frakcja:Horda
Nastawienie: Social/Raid
Cele: PvE i PvP, dobra zabawa i fun z gry
Grupa raidowa aktualnie w trakcie tworzenia
Strona główna: novasociety.com
Komunikator: Teamspeak 3


Warunki rekrutacji
1. Wiek: 16+ lat
2. Lvl: 1+
3. Zapał do gry i dobry humor.
4. Kultura osobita i szacunek do graczy
5. Zaangażowanie w sprawy Legionu
6. Obowiązkowy ts3 na raidach

Zarząd Legionu:
Lider: Yakimoi
Oficerowie: Yolosuna , Drenosz

Zapowiedziano nowy dodatek Battle for Azeroth

Z okazji tego zapraszamy każdą osobę do gry z nami

Kontakt w grze
Yakimoi

Zapraszamy do gry z nami

Właściwie to nie mam żadnej ekipy aktualnie.
Może by zacząć od zera na Burning Legion...
Duża gildia? W jakie dni raidujecie? Ile macie grup?

Aktualnie jest 30 osób dni jeszcze nie ustalone pierwsza grupa się dopiero tworzy jest to bardzo nowa gildia na BL

Novasociety
Gildia Novasociety zaprasza każdego gracza w swoje szeregi nie ważne czy jesteś nowy czy grałeś wcześniej i tak będziesz mile widziany w naszej gildii. Nowym oferujemy pomoc w questach jak i pomoc w rozwijaniu postaci , starym dobrą zabawę na instancjach, czy to na PVP. Nie ważne czy grasz od zera czy nie dla nas licz się zapał do gry.Dla naszych graczy posiadamy przygotowanego teamspeaka 3, bo rozmawiając gra się lepiej . Więc, jeśli jesteś osobą, która szuka gildii z poczuciem humoru oraz gildii, który pomoże ci poznać świat world of warcraft. Zrobić instancje albo pokonać paru przeciwników na pvp. Jesteśmy tym czego szukasz Novasociety zaprasza cię w swoje szeregi.Jesteśmy częścią społeczności Novasociety.com

Informacje o Gildii:
Serwer: Burning Legion [EU]
Frakcja:Horda
Nastawienie: Social/Raid
Cele: PvE i PvP, dobra zabawa i fun z gry
Grupa raidowa aktualnie w trakcie tworzenia
Strona główna: novasociety.com
Komunikator: Teamspeak 3


Warunki rekrutacji
1. Wiek: 16+ lat
2. Lvl: 1+
3. Zapał do gry i dobry humor.
4. Kultura osobita i szacunek do graczy
5. Zaangażowanie w sprawy Legionu
6. Obowiązkowy ts3 na raidach

Zarząd Legionu:
Lider: Yakimoi
Oficerowie: Yolosuna , Drenosz

Raid:
Środa: 20:00 - 23:00
Czwartek: 20:00 - 23:00

Raid:
Środa: 20:30 - 23:30
Czwartek: 20:30 - 23:30
Niedziela: 20:30 - 23:30

Oficerowie: Yolosuna , Broksaurfang , Drenosz , Amaarinn , Dragonsllaye

Poszukujemy osób do raidowania na poziomie HC

Cześć. Jestem nowy w WoWie. Po latach postanowiłem spróbować w końcu tej gry. Bardzo długo odrzucał mnie system targetowy… I po spróbowaniu wsiąkłem :slight_smile: Poza, jak dla mnie, archaicznym systemem walki, gra jest po prostu świetna. Zacząłem na innym serwerze i wolałbym tam zostać, ponieważ nie mam wiele czasu na grę, więc nie chce mi się wbijać od początku. Wbiłem, póki co, 30lvl warlockiem i 56 dath knightem. Docelowo chce raczej grać tankiem, a DK jak czytam jest opop od dawien dawna ze względu na ogromny sealf healling.
Po tym wstępie chciałbym zapytać, bo nawet nie wiem. Czy istnieje możliwość dojścia do gildii, która jest na innym serwerze? Ponieważ dungeony jak widzę są cross-serverowe, więc jakby możliwość wspólnej gry jest.

Nie ma takiej możliwości

Szkoda, jednak z drugiej strony myślę, że skoro nastawiam się na DK, to ten 1 lvl mi nie robi żadnej różnicy. Przyjmujecie w swoje szeregi także osoby lvlujące i nie mające codziennie czasu usiąść do gry?

@edit
Z drugiej strony teraz widzę - to server pvp. Wiem jak to wyglądało w ArcheAge, w spokoju się nie dało expic bo co chwilę cię ktoś ubijał. Nie widzę w tym funu :stuck_out_tongue: Jak na serwerze pvp jest rozwinięte pve? Długie są kolejki do dungów - i tych niżej, czyli podczas lvlowania i tych wyższych, mythic+? Czy tu również jest crossserove połączenie z każdym realmem?

wow od dawna już nie jest taki pvp na openword a dwa od dodatku już nie będzie serwerów pvp czy pve będziesz wybierał czy chcesz się bić czy nie

Co do levelują też przyjmujemy :slight_smile: kolejki krótkie

Rekrutacja cały czas otwarta przyjmiemy każdą klasę nawet na 1 lvl