World of warcraft - Zarabianie Golda (Serwer Burning Legion)

Hej. Cześć i czołem.
Wiem że taki temat był już tu milion razy a filmów na youtube jest w bród o tym, ale jednak powtórzę pytanie: Jak do jasnego goblina mam zarabiać na tym serwerze ( Burning Legion). Próbowałem większość możliwość.

  1. Wystawiałem transmogi (droższe jak i te tańsze (przez tydzień))- żaden się nie sprzedał.
  2. Wystawiałem skórki (green i black whelp scale i warbear leather) - tu też nic się nie sprzedało
  3. Próbowałem z petami (np. Razzashi Hatchling) - o dziwo też się nie sprzedał.
    Filmiki na youtube choć większości mówią co robić nie skutkują.
    Podsumowując nasuwają mi się para pytań: 1. Jak zarobić na tym cebulionie?
  4. CO SPRZEDAWAĆ - tak aby kupowali ?
    Proszę o wszelkie porady, najlepiej sprawdzone przez swoje własne doświadczenie, graczy co grają aktualnie na tym serwerze, jak i tych co równolegle grają na innych i jakoś im wychodzi bycie na plusie.
    ps. Za porady mówiące aby zmienić serwer stanowczo mówię nie. Ten serwer mi się podoba jak i jego community, może w przyszłości zmienię serwer ale na pewno nie teraz.

Na serwerze Burning Legion nic nie sprzedaż, dlaczego? bo większość tam grających to polaczki cebulaczki, oni na AH nic tam nie kupują bo sami zbierają golda na abonament

1lajk

Wybrałeś serwer z chujową ekonomią na którym zarabianie to katorga więc cóż porad innych niż zmienić serwer nie mam xD

  1. Transmogi się ogólnie średnio sprzedają wszędzie, trzeba mieć ich bardzo dużo i wystawiać kilka razy dziennie.
  2. Wydaje mi się, że matsów jest ogólnie pod dostatkiem w tym dodatku przez scrapera.
  3. Pety gorzej niż transmo ale najlepiej skupować jakieś unikaty taniej na jednym realmie i opychać drożej na innym. Trzeba jednak dużo cierpliwości i zaryzykować wkładem golda.
  4. Sprawdź profesje. W legionie był właśnie z profek sposób, gdzie poświęcając 1h dziennie w 3-4 dni szło zarobić na token(wymagany był jednak duży wkład początkowy) właśnie na blu. Teraz już ten sposób nie działa oczywiście.
    Jak chcesz na poważnie zajmować się gold makingiem zrób sobie parę altów na innych realmach i na nich ogarniaj ah i farm jakieś unikaty i do tego ogarniaj profki, nie ograniczaj się do jednej metody i realmu. Grać normalnie możesz zawsze na mainie na realmie, który najbardziej ci odpowiada.

A i nie wierz w te filmiki na YT gdzie kolesie zarabiają na token w 1-2 dni grając po 2h dziennie xD to oczywiście jest możliwe tylko Oni mają najczęściej kilka lub kilkanaście altów z max lev na kilku serwerach + ogarnięty rynek + zrobione profki + tony golda na inwestycje :wink: