WoW Classic - 4fun

Witam, a więc zastanawiam się nad rozpoczęciem przydowdy w WoW Classic, ale mam pewne obawy co do tego pomysłu, przede wszystkim chciałbym zaznaczyć że moje największe osiągnięcie w WoWie to 100 lvl na retailu, ale to za sprawą rushowania dungow z innym graczami (altami). Co do Classic, to chciałbym przede wszystkim pograć sb 4fun, poświęcić 2/3 godzinki dziennie, albo i w ogóle (bo i tak się pewnie zdarzy), na questy, a kiedy już osiągnie lvl cap, to wiadomo jakieś dungi porobić, na PvP się pobawić. Ogólnie rzecz ujmując, czy taki system grania ma sens?! Wydaje mi się że tak, w końcu i tak nie będzie kolejnych dodatków ani zwiększenia lvl cup a co wy o tym sądzicie?

Paru ludzi już zrashowało lvl, ale większość gra na luzie u mnie w gildii maksymalny był ostatnio 32 poziom. Sam gram głównie na retailu i wbijam raz na jakiś czas poexpić na classica poziom mam 13 i sporo jest jeszcze low levelowych graczy. 2/3 godzinki to może ci zająć wypad na dungeona ;p ale ogólnie expi się na zadaniach.

Hmm… Muszę to jeszcze przemyśleć, 50 na ziemi nie leży, nie mniej jednak dzięki za odpowiedź :wink: