Wow Classic Wotlk

Witam czy ktos by mogl mi przyblizyc na jakim serverze Classica zalozyc postac gdzie jest nawieksza populacja i jakies polskie gildie :slight_smile:
Dziekuje :>

Na Firemawie s膮 co najmniej 4 polskie gildie, kt贸re albo zrobi艂y, albo nied艂ugo podchodz膮 do uko艅czenia progressu ICC 25 HC. Drugie tyle jest pewnie tych bardziej casualowych, kt贸rym do tego celu jeszcze daleko. Nie wiem jak na reszcie serwer贸w, bo gram tylko tutaj.

Tu masz link do polskiej grupy na fejsie. Tam Ci lepiej powiedz膮 (jest zamkni臋ta, musisz poprosi膰 o dost臋p):
https://www.facebook.com/groups/150455759640963

Na ironforge.pro mo偶na sprawdza膰 populacje(i jej proporcje) poszczeg贸lnych serwer贸w i wersji:
LINK
Najwi臋ksze serwery angielskoj臋zyczne to:
Gehenas, Firemaw, Pyrewood, Mograine i Earthshaker, reszta ma zalogowanych graczy mniej ni偶 10k.
Czym wi臋ksza populacja tym wi臋ksza szansa na du偶e polskie gildie.
Wiem tyle, 偶e na Earthshakerze jest ich ma艂o i cierpi膮 na braki graczy. Przyk艂ady pl gildii: Pressure, Syndykat, Kompania Wilk贸w i jak膮艣 jeszcze widzia艂em.
Je艣li wybierzesz serwer z du偶膮 populacja to nie b臋dziesz mia艂 problemu ze znalezieniem polskiej gildii.

Dodam tylko 偶e WoW Classic Wotlk jest na ostatnim phase co oznacza 偶e za jaki艣 rok wychodzi膰 b臋dzie Cataclysm ju偶