WoW - czy da się grać bez Dragonflight?

Podpinam się pod to pytanie. Tez chciałbym wiedzieć.

50 eu to teraz 300zl?

W sumie nie zwróciłem na to uwagi bo w polskich sklepach klucze są po 300 zł, ale masz rację. 50 Euro na dzień dzisiejszy to 234 zł.

Jako ciekawostkę mogę dodać że na startselect.com jest GiftCard do kupienia za 219 zł na Wartość 50 Euro. Noa ale dalej pozostaje kwestia dopłacenia abonamentu.

Jak ktoś gra to podzieli się informacją czy Gold szybko teraz idzie? Zarobię w miesiąc na Token?

Podepnę się pod temat i zapytam jaki serwer byście polecili dla casuala, ewentualnie gildię:)? Grałem troszkę na legionie.

Da się grać nawet na trialu tylko zależy czego się oczekuje, bo jeżeli chce się poznać WoWa w pełni to trzeba wykupić dodatek lub zagrać na classicu.

Jeżeli jest się nowym graczem to wystarczy wykupić abonament i można się wstrzymać z dodatkiem, na spokojnie ograć pograć co się chce i zdecydować później.
Ogólnie to prawie nikt nie zostaje na poprzednim dodatku, więc jeżeli chce się grać normalnie ze wszystkimi to trzeba ten dodatek zakupić.

@m.bond666 Da się zarobić golda na token w miesiąc, ale wszystkie szybkie i proste metody wymagają już jakiegoś wkładu własnego (gold, alty itp.) lub/i dobrej znajomości gry/rynku. Co jest najczęściej po za zasięgiem początkowych graczy i zostaje im grind co często prowadzi do szybkiego znudzenia.

@radaswu To zależy ale największy realm z najszerszym spektrum polskich gildii od masówek przez rakowe po casualowe na hardcorowych kończąc znajdzie się na Burning Legion Horda.

Nie ma takiej możliwości. Jeśli widzisz filmik i ktoś z poczty ściąga po kilkaset tyś. golda, to są to maniacy, ludzie którzy spędzają 99% czasu w życiu na farmienie golda, zbieranie roślinek, maxowaniu profesji, wbijaniu max lvl na altach i robienie nimi to samo.

Polecali Ci granie na samym abo i polecę to samo. DF jest dodatkiem który musisz kupić, ale upewnij się, że chcesz.

Czy ja wiem. Podczas shadowlandsów dla testu spędziłem jakies 5h na farmie golda i nabiłem w tym czasie gold o wartości 2 tokenów.

XDDDDDDDDDDDDDDDDD no, spoko. Ale wydałeś wszystko na ser w dalaranie

Chcieć może i chcę, ale czy mam czas to jest pytanie. Zapłacę za abonament a pogram może kilka godzin w miesiącu :confused:

Mam już połowę Golda z tego co pamiętam od ostatniej rozgrywki czyli od startu SL. Altów na 50 mam 10, ale postaci na 60 tylko dwie. W BfA dużo grałem i zawsze za free po za pierwszym Abo

Jeśli faktycznie wchodzisz do gry, farmisz golda 2h i potem masz czas na normalną grę w MMO to gratuluje, ale nie rozumiem tego, że często polecają nowym graczom żeby farmili golda na tokeny. Taki jeden z drugim wejdą i się przerażą, bo za żadne skarby nie uzbierają i się tylko zniechęcą.