[WOW] Firestorm Grommash x5

Witam, zaczynam grać w króla mmo.
Chętnie skleiłbym jakąś casual ekipę na dungeony etc.
Expi się szybko, fun jest, support jest, duży online, wszystko działa.
v 6.2.3 (WoD)

TS3 ogarnę w chwilkę jak będzie zainteresowanie.

Grajmy Aliance

mój nick : Kriminalny / Warlock

Spoiler
<div class="ipsSpoiler_contents">
	<p>
		na <a href="https://firestorm-servers.com/en/welcome/realms" rel="external nofollow">https://firestorm-servers.com/en/welcome/realms</a>
	</p>
</div>

Nie żeby mi to przeszkadzało ale Ci wszyscy "gracze" z prywatnego serwera piszą że grają na privach bo Vanilla najlepsza jest. Ten ich argument jest właśnie w tym momencie obalony co widać po osobach online gdzie największa ilość graczy online siedzi na WoDzie no ale przecież WoD na globalu jest casualowy i gówniany, WoD na privie zapewne jest inny i bardziej hardkorowy

Macie tutaj idealny przykład, "Vanilla była lepsza" to żadern argument gracza grającego na privie, Ci wszyscy gracze grają na privie bo jest DARMOWY, jak tylko pojawi się okazja na aktualny dodatek to wszyscy z Vanilli uciekają

Tak czy siak, życzę udanej gry i wielu godzin dobrej zabawy

Oczywiście, sa ludzie, którzy grają na privach bo są pasożytami, ale op nic tu nie pisał, że uważa, że vanilla lepsza czy coś. A jak kogoś nie stać na grę, to chce grać na czymś jak najbardziej zbliżonym do oficjalnej wersji, a ten kto poszukuje wyzwania i powrotu do przeszłości ten zagra na privach vanilli.

A tak w ogóle to

wszystko działa.
v 6.2.3 (WoD)

nie możliwe.

Prawie wszystko dziala... z tego co jest dostępne na chwilę obecną na serwerze. Nie ma paru bossów, raidu i bodajze 1-2 dungów. Dodatkowo 1 raid ma 7 bossow na 10. Tam na stronie/forum gdzieś jest napisane :)

Działa, nie znaczy ze działa jak powinno, najczęściej brak mechanik albo odbierają znacznie od tego co jest normalnie przez co bossy sa... Łatwe. Chce zobaczyć tez wszystkie działające q. To ma wyglądać jakby serwer działał, ale wystarczy spędzić jeden dzień żeby zobaczyć jak bardzo takie serwery odbierają od rzeczywistości.

Nie żeby mi to przeszkadzało ale Ci wszyscy "gracze" z prywatnego serwera piszą że grają na privach bo Vanilla najlepsza jest. Ten ich argument jest właśnie w tym momencie obalony  co widać po osobach online gdzie największa ilość graczy online siedzi na WoDzie no ale przecież WoD na globalu jest casualowy i gówniany, WoD na privie zapewne jest inny i bardziej hardkorowy

 

Macie tutaj idealny przykład, "Vanilla była lepsza" to żadern argument gracza grającego na privie, Ci wszyscy gracze grają na privie bo jest DARMOWY, jak tylko pojawi się okazja na aktualny dodatek to wszyscy z Vanilli uciekają

 

Tak czy siak, życzę udanej gry i wielu godzin dobrej zabawy

ależ gra na privach jest bardziej hardcorowa.. w końcu 90% rzeczy nie działa jak należy a pozostałe 10% jest jako takie ale i tak nie działa jak na globalu

Wszystko działa, może zbyt kolokwialnie powiedziane.
Ale ludzie grają, jestem już w polskiej Gildii w której są super ludzie.
Gra się przyjemnie, a drobnostki które niby psują rozgrywkę, nie niszczą jej tak jak opisujecie.
Na 99 % problemów które nieraz wystąpi, wystarcza zwyczajny relog, a i najważniejsze.
Nie gram na privie bo jestem darmozjadem, gram ponieważ nie mam czasu na tyle aby grać w grę p2p.
Mam zakupione Diablo 2/3 + dodatek, Overwatcha, Warcrafta 3 + ft, Starcrafta 1/2 itp. czyli hajsik bllizardowi nie żałowany.
Nie mam zamiaru obecnie wchodzić na globala, chyba że mi się spodoba. a idzie to własnie w tym kierunku.

Zapraszam mam 80 lvl Warlocka, chętnie pomogę na starcie.

Szkoda Ci wydać 45zł na miesiąc? To rzeczywiście problem. Za tytuły aaa płacisz równowartość 3/4 miesięcy gry, gdzie te gry zazwyczaj na tyle nie starczają. Nawet godzina dziennie jest worth, a na prywatnym serwerze nigdy sie nie dowiesz jak gra wygląda, szczególnie ze aktualnie pre pacz juz jest. Aktualnie zarabiasz na abo w samej grze, co prawda juz nie będzie tak łatwo farmic, ale dalej raz na jakiś czas spokojnie kupisz tokena. Nic nie wyjasnia grania na prywatnym serwerze, nie masz kasy to masz mase innych mmo w które możesz spokojnie grać i nie bawić sie w pirata. No ale Twój wybór, po co grać w dobrze działające f2p jak mozna grać w karykaturę normalnej gry na prywatnym serwerze.

A niech katują te privy, sami nie wiedza co tracą.

siema, czy ktoś jeszcze tu żyje? Gracie na tym serwerze? :) i ogólnie jak to tam wygląda? :)

Witam, zaczynam grać w króla mmo.
Chętnie skleiłbym jakąś casual ekipę na dungeony etc.
Expi się szybko, fun jest, support jest, duży online, wszystko działa.
v 6.2.3 (WoD)

TS3 ogarnę w chwilkę jak będzie zainteresowanie.

Grajmy Aliance

mój nick : Kriminalny / Warlock

Spoiler
<div class="ipsSpoiler_contents">
	<p>
		na <a href="https://firestorm-servers.com/en/welcome/realms" rel="external nofollow">https://firestorm-servers.com/en/welcome/realms</a>
	</p>
</div>