WOW i mechanika jak PoE ? Serwer Ascension daje podobną możliwość!

Cytuję tutaj w skrócie recenzję Pana @Alter, z innego portalu.

"World of Warcraft Ascension to prywatny serwer bez podziału na klasy, z sezonami niczym w Path of Exile i z hardcorowym PvP.
Bezklasowość brzmi interesująco? I tak jest! W World of Warcraft Ascension wybieramy rasę (raciale pozostają bez zmian) i wkraczamy do gry. Każdy kolejny poziom naszej postaci to jeden punkt umiejętności oraz jeden punkt talentu, które możemy dowolnie rozdysponować pomiędzy skille i talenty dowolnej klasy! Do tego dostajemy punkty statystyk, które możemy przydzielić jak nam się podoba.

Chcesz w miarę standardowego huntera, ale z dodatkowymi zamrażającymi czarami? Nie ma problemu. Mag, który będzie się skradał i zadawał ogromne ilości obrażeń tuż po wyjściu ze stealtha? Śmiało! Healer ze zwierzęcym towarzyszem do pomocy podczas ekspienia? Proszę bardzo!
W World of Warcraft Ascension istnieją serwery sezonowe. Ogólnie rzecz biorąc są czymś w rodzaju lig w Path of Exile albo sezonów w Diablo 3. Postacie tam utworzone po zakończeniu sezonu przechodzą na główne serwery i tam mogą kontynuować swoje podboje na normalnych warunkach."


Jak widać na oficjalnej stronie projektu, nowy sezon rozpoczyna się za 5 dni. Jeśli znajdą się chętni na wypróbowanie tego innowacyjnego projektu, piszcie poniżej, jakoś się zorganizujemy. W grupie siła!

Na koniec filmik podsumowujący wszystko, czego można się spodziewać po grze. Mnie to kupiło :wink: