WoW Legion pytania

Ok to teraz to już chyba wszystko co chciałem na ten moment wiedzieć dzięki za odpowiedzi i poświęcony czas.

Tutaj jeszcze ostatnie pytanie ze strony mojego kumpla.

Jakiś czas temu z miesiąc temu kupił cały ten pakiet gry i ma 100 lvl po stronie Alliance ale jednak chce w hordzie grać i tutaj pytanie z jego strony takie aby czy jak kupi jeszcze raz dodatek to czy będzie miał znowu boosta czy musi kupić i podstawę czy musi w ogóle nowe konto założyć i na nowym koncie wszystko zakupić ?. pozdrawiam Kalcyfer

Jeśli ma już konto to równie dobrze może kupić boosta w sklepie Blizzarda. Wyjdzie trochę taniej niż kupowanie nowego bc i legionu.

albo kupuje boosta za 50 euro (o ile dobrze pamiętam)(220 zł)

albo kupuje bchesta plus legion (30+120 zł)

albo kupuje zmianę frakcji za 25 euro (110 zł)

albo wbija poziom tradycyjnie (bezcenne :))

ok dzięki przekazałemB)

Uszanowanko. Korzystając z tematu tez zaczynam grę i zdecydowałem na grę warriorem i zastanawiam się nad taurenem jakieś wskazówki ?:)

Jak to Twoja pierwsza postać to rób questy i od czasu do czasu dungi.. Nie jest to najszybszy sposób na levelowanie (samymi dungami szybciej sie lvluje do 90 lvla) ale za to poznasz świat :)

A czy Tauren to odpowiednia postać dla warriora? Troche głupie pytanie

ale dopiero zaczynam i nie chce faila na poczatku popełnić :D

A czy Tauren to odpowiednia postać dla warriora? Troche głupie pytanie

ale dopiero zaczynam i nie chce faila na poczatku popełnić 

Tauren, Dwarf, Human oraz Ork. Najlepsze rasy pod warriorów według mnie :D

A czy Tauren to odpowiednia postać dla warriora? Troche głupie pytanie

ale dopiero zaczynam i nie chce faila na poczatku popełnić 

Jeżeli nie zamierzasz grać w top 100 najlepszych gildii na świecie lub kręcić logów to nie ma to żadnego znaczenia jaką rasę wybierzesz.

Pewnie, tauren z taka łapą plus z dużym toporem jest nie do zatrzymania w pvp humany kładą się jak kłosy zboża a gnomami to możesz w golfa grać. Za to w pve jeden porządny cios smokowi między oczy a potem to już tylko chwała i sława ;p

A tak na serio bonusy klasowe dają bardzo mało i mają tylko znacznie dla topowych gildii gdzie każdy dodatkowy 0.1% damage wiecej ma znaczenie.

Twórz gildie/klany, zapraszaj znajomych, umawiaj się na rozgrywki i korzystaj z dodatkowych funkcji. Dołącz do nas na www.needparty.eu

Witam ponownie. Piszę znowu w sprawie kumpla posiada on 100lvl ma je juz od dłuższego czasu postanowił teraz tez dokupić legion. I ma taki problem,że nie może nawet nie widzi portali do dalaran nie potrafi nic wykonać oglądaliśmy już film jak zrobić questa do dalaran ale nie pokazuje mu tego npc z questem . Prosimy o pomoc z góry dziękuję. Kalcyfer ps gramy w hordzie xP

pytanie nieaktualne wystarczyło dojść do stoczni:)

Co do Taurena, to z tego co kojarzę, to jest to jedna z lepszych ras pod tanka. Wiem, że kiedyś miał bonus 5% hp, ale nie orientuję się jak jest obecnie.

Warek jak warek jak zawsze latalem w fury to tak teraz w armsie tylko. Serv pvp to polecam tylko armsa.

Do pve i raidow czy expieniu na pve serv możesz i w fury - obecnie najlepsza odpalka dps

Co do Taurena, to z tego co kojarzę, to jest to jedna z lepszych ras pod tanka. Wiem, że kiedyś miał bonus 5% hp, ale nie orientuję się jak jest obecnie.

Obecnie rasa nie ma znaczenia, nie ma juz nawet racial benefitow ;), a te 5% to zniknelo chyba od pand.

Nie ma bonusów z profesji, bonusy z rasy dalej istnieją :) Orc i Troll to generalnie najlepszy wybór pod PvE (zależnie od klasy czasem ork jest lepszy niż troll, czasem na odwrót) Blood elf posiada Arcane Torrent - aoe silence, Tauren natomiast War stomp - aoe stun, forsaken mają aktywną umiejętność wyciągającą z CC. Każda rasa wyróżnia się jakimś racialem.

Co do raciali nie przejmuj sie nimi zbytnio - jak chcesz to mozesz nawet Pandarena Rogue zrobić, bo kto ci zabroni? Top gildie na to zwracają uwage bo jak ktoś wcześniej zaznaczył dla nich ten 0,01% damage albo heal ma znaczenie. Co do Taurena jest jeden minus - jest wielki jak drzewo, w kilka miejscowek nie da rady nim wejsc :Dposiada bonus do zbierania roslinek i bonus do hp, a tak to graj co ci odpowiada - ja ze swojej strony najbardziej lubie grac Undead (kilka klas) ale mam tez goblina warriora (coś koło procenta graczy :D )+ 2 taurenow, pandarena i blood elfa. Do levelowania jak wybrałeś Warriora polecam Protection pod Tanka bo:

a) szyciej znajdziesz miejsce na dungeona a w zasadzie insta - jako dps czasem mozna sie naczekac.

b)jakis tam self heal jest, cc jest, pelno skilli pod przezywalnosc

c) W PvE nawet tanki sensowny DPS potrafia wykrecic

d)Jak masz jakis znajomych, ktorzy graja i sypna troche goldem to polecam wykupic heirloomy (np dostepne w Undercity u Heirloom Curatora i jak masz gildie to u guild vendora reszte) - takie specjalne itemki zakladane od 1 levela dajace boosta do expa i generalnie nie przejmujesz sie do pewnego poziomu za bardzo ubieraniem postaci (tak wiem wiele jest glosow ze heirloomy zepsuly levelowanie, ale jednak jak robimy enta postac w tej samej rasie i frakcji to sie przydaja bo levelowanie zbrzydnac moze)

Kolejna sprawa nie zuzywaj level boosta na pierwsza lepsza postac - zagraj sobie od poczatku, ogarnij klase i ewentualnie sie zastanow (nie zrob tak jak ja gdzie po pijaku zrobilem wyliczanke no i sobie postac na 100 lv gnije bo mi nie lezy i w zasadzie nigdy nie lezala), chcesz posprawdzac skille mozesz zrobic class trial i popatrzec co wybrana przez ciebie klasa robi na 100 levelu + posprawdzaj jej specjalizacje. Według mojej opinii przyjazne klasy dla początkującego

Paladyn pod tanka ew dps (duzo selfheal, immune na skille przeciwnika przez 8 sekund + kilka innych skilli zmniejszajacych otrzymywany damage, najlepszy z melasow balans miedzy aoe a single target)

Hunter marskmanship, beast mastery(1,2,3 nastepny 1,2,3 nastepny mobek, 1,2,3 nastepny + pet, ktory czesto zajmuje mobka walką i mozesz spokojnie go wykonczyc)

Druid ( ze wzgledu na multispecjalizacje - jako jedyny ma ich 4; dps mele, tank mele, dps ranged, healer) - latwo i przyjemnie gra sie ranged dpsem

Death Knight pod tank (dostepny od 55 lv na dowolnej postaci, duzy selfheal a pozostalymi specjalizacjami tez sie przyjemnie gra)

Demon Hunter - dosc przyjemna klasa do levelowania (zaczynamy na 98 levelu + levelowanie tankiem to czysta poezja)

Tak serio to tylko porady - GRAJ CZYM CHCESZ - obecnie praktycznie wszystkie postacie sa Easy to Play i Hard to Master :)

Jak ma ktos poczatkujacy jakies pytania to niech smialo wali PW w miare posiadanej wiedzy odpowiem.

Dorzucę swoje pytanie by nie robić dodatkowych tematów :D

Grałem ostatnio w listopadzie po długiej przerwie lecz zawitałem tam na miesiąc i za wiele nie zdziałałem, teraz mam nieco więcej czasu i chciałbym zapytać jaki serwer wybrać pod naszych rodaków, Defians czy BL a może jakiś inny? pytanie drugie jaka jest klasa pod dps fajna i w miarę przyjemna, bardzo mi się podoba łotr ale nie wiem czy nie jest za trudny szukam w miarę łatwej klasy pod DPS.

Paladyna mogę Ci polecić. Łatwy, silny dps single/aoe self heal ;))

A co servera oba te prezentują ten sam poziom (na BLu masz więcej hardcore gildii moim zdaniem) jak chcesz pve to ost widziałem w alliance na Silvermoon i na Maghederidonie też w Alliance parę polskich gildii oraz pve Draenor Horda.