WoW lub FF14 szukam graczy

elo, naszla mnie ochota na pogranie w któreś z tych mmo od ZERA, wow retail lub classic, w classica grałem więcej, w retaila tylko trochę na dodatku burning crusade lata temu

lub ff14 bo tez mi się ta gierka podoba i mógłbym pograć jeśli są chętni, tutaj mam male doświadczenie, raptem 30lv kieeeedys wbiłem.

gramy od zera i raczej ludzie komunikatywni co sami też coś mówią a nie trzeba ich za bardzo do gadki zachęcać :slight_smile: bez toxicu, luzny humor, iq dodatnie, wiek 20++, czas na grę a nie że grasz raz na 3 dni

Cześć, napisz do mnie na dc - cadhriel.

To w co w końcu gracie ?

wybraliśmy WoWa ale jeszcze nie możemy się zdecydować na jakim serwie ale na 90% na Classic Era, chcesz dołączyć?

chcieliśmy na Cataclysm ale tam serwery są albo 100% horda albo Alliance więc open world pvp nie istnieje a na tym nam zależy trochę, na Classic Era jest Firemaw na 60:40 dla Alliance i jest spoko, około 4-5k graczy online

ale to nie ma znaczenia bo jest cross realm. To, że są serwery full horda albo full aliance to nie znaczy, że nie spotykasz wrogiej frakcji na cataclysmie.

z tego co wiem na Cata Classic nie ma, jesteś pewny? pytałem dzisiaj na serwerze to mówili że nie ma



tu masz dwa artykuły, ten pierwszy mówi o battlegroundach a drugi o miejscach na mapie

ale to nie dotyczy Classic Cataclysm, chodzi o open world, bo battlegroundy i arenki są

mordy gram na classicu mam 10 level hunterka, server Firemaw EU, powiem wam tyle że nie widziałem tylu graczy od dawna, w goldshire biega ze 20 osób :smiley: obok stormwind 60 levlowe postacie się ustawiają na duele :smiley: wszędzie ktoś biega, surkę ciężko dorwać bo szybko znika :smiley:

grałem ostatnio z pół roku temu na Firemaw EU i powiem wam że wtedy nie było tylu osób, przypomina mi się start Classica z 2019 roku :slight_smile:

jak ktoś się zdecyduje to piszcie, mam golda na bagi 14 slotowe dla kogoś. Biegłem sobie do stormwind i biegł jakiś dwarf i skakał to mu napisałem że co robi a on że nie wie tak se chodzi, no to mu napisałem że powinien sobie znaleźć dziewczynę i razem z nią chodzić i mi dał sporo golda xD

ja jutro spadam na kilka dni do szpitala, jak wrócę to dalej będę grał, wbijać 10 level i questujemy obok stormwind żeby repkę wbijać tam :slight_smile:

wrocilem, brak chetnych? :frowning:

Keluvane#2831
Właśnie zrobiłem postać na Firemaw, można się kiedyś ugadać i porobić coś razem.

nie działa tag przy dodawaniu, na razie się zgłosiły 2 osoby i obie magicznie zniknęły po kilku godzinach :smiley:

ja mam już 19 level i leveluje w Redridge mountains

jak coś mój discord to homelessemperor4062