Wow- niechec ludzi

Gra jest nudna, niestety sam nie moge sprecyzowac co mi sie nie podoba ale po prostu gra odrzuca. Legion pre-order byl zrobiony wbilem maina na 110 i odechcialo mi sie grac. Po przerwie paru tygodniowej wrocilem ponownie i z 2 miesiecy abonamentu przegralem moze z tydzien ? reszta sie zmarnowala bo nie mialem nawet ochoty grac... Nie wiem cos jest w tym dodatku ze odrzuca od gry :/

KAZDA gra bdzie miała wrogów, nie tylko WoW

Im gra popularniejsza tym więcej hejterów

10 mln subskrybentów po tylu latach na rynku to coś niesamowitego

I pomyśleć że gra kiedyś przejdzie na F2P, wtedy to będzie 30 mln aktywnych graczy

WoW będzie na rynku, włączając opcję F2P jeszcze przez następne 20 lat jak nie dłużej. WoWa moze uśmiercić tylko i wyłącznie kolejna gra MMO od Blizzarda

10 milionów subskrybentów to podejrzewam, że już przeszłość... Jak był szał na Legiona to możliwe, że tak właśnie było, ale ta liczba już na pewno zmalała. Dużo ludzi już dostrzegło wady tego dodatku.
Zaczynając od PVP gdzie balansu za grosz, walki zrobiły się nudniejsze, brak "sytuacyjnych skilli" itd... Robią powoli z tego drugie GW 2. Balance Druid nie może się doczekać nerfa, wiele speców nie ma w ogóle szans a co 2 arena to UnhDK albo DH z rDrutem. Ale szkoda mi się rozpisywać na ten temat.

Co do PVE:

1. Grind AP jest tak nudny, że do porzygu.

2. Legendarki/Titanforge - Grind do porzygu/RNG

3. RNG raz jeszcze. (to do WoW'a nie pasuje)

4. Dużo klas odstaje, wiele osób nie przyjmie Cię nawet na raid.

Zresztą, temat rzeka i wiele osób ReRolluje klasy/odchodzi.

Zobaczymy, może patch 7.2 coś zmieni, ale póki co wątpię. (może trochę mniej grindu honoru na prestige 0 i AP)

Sam chyba porzucę gierkę jak tylko abo wygaśnie bo wziąłem na trochę dłużej i to był błąd, poczekam na poprawę.

10 milionów subskrybentów to podejrzewam, że już przeszłość... Jak był szał na Legiona to możliwe, że tak właśnie było, ale ta liczba już na pewno zmalała. Dużo ludzi już dostrzegło wady tego dodatku.
Zaczynając od PVP gdzie balansu za grosz, walki zrobiły się nudniejsze, brak "sytuacyjnych skilli" itd... Robią powoli z tego drugie GW 2. Balance Druid nie może się doczekać nerfa, wiele speców nie ma w ogóle szans a co 2 arena to UnhDK albo DH z rDrutem. Ale szkoda mi się rozpisywać na ten temat.

Balans jest niezly, w końcu statystyki sa skalowane. Napewno jest wiekszy niz w kazdym poprzednim dodatku.

Piszesz, ze walki sa nudne, a potem, ze zaczynaja przypominac te z GW2.

Nie wiem od jakich hejterow GW2 liczysz na poparcie, ale PvP w GW2 jest bardzo skillowe, duża dynamika walki, duzy aspekt zrecznosciowy i do ogarniecia minimum 15 skilli w rotacji.

I pierwsze slysze, by DH byl op na PvP, ale ok.

1. Grind AP jest tak nudny, że do porzygu.

2.  Legendarki/Titanforge - Grind do porzygu/RNG

3. RNG raz jeszcze. (to do WoW'a nie pasuje)

4. Dużo klas odstaje, wiele osób nie przyjmie Cię nawet na raid. 

1. Jest, ale nikt Ci nie karze miec 54 traita, o ile nie bierzesz udzialy w wyscigu po World First.

2. Fakt, jest to do poprawy,

4. Nie, nie odstaje. Nawet topowe gildie nie miały problemu z roznorodnoscia klas, nawet branie takiego survi hunta. Mowie oczywiscie o progressie Mythic NH.

Tutaj dowod:

Powiedz mi w ktorym dodatku DPS roznych klas postaci byl tak podobny do siebie.

Balans jest niezly, w końcu statystyki sa skalowane. Napewno jest wiekszy niz w kazdym poprzednim dodatku.

Piszesz, ze walki sa nudne, a potem, ze zaczynaja przypominac te z GW2.

Nie wiem od jakich hejterow GW2 liczysz na poparcie, ale PvP w GW2 jest bardzo skillowe, duża dynamika walki, duzy aspekt zrecznosciowy i do ogarniecia minimum 15 skilli w rotacji.

I pierwsze slysze, by DH byl op na PvP, ale ok.

 

4. Nie, nie odstaje. Nawet topowe gildie nie miały problemu z roznorodnoscia klas, nawet branie takiego survi hunta. Mowie oczywiscie o progressie Mythic NH.

Tutaj dowod:

 

 

Powiedz mi w ktorym dodatku DPS roznych klas postaci byl tak podobny do siebie.

Nie miałem namyśli hejtować GW, tylko system walki z GW2 nie sprawdza się w WoWie... Zmniejszenie ilości statystyk/umiejętności do minimum. W Wowie nie masz przewrotów, uników i tylu skilli do celowania i mobilności...

A ta tabelka to jest chyba średnia tak? Liczy zarówno słabych graczy jak i tych którzy ogarniają? To różnicę są, muszę Cię zmartwić bo bardzo DUŻE. Zagraj sobie Feral druidem a np. Fury Warkiem to zrozumiesz. Feral ma dużo trudniejszą rotację i łatwo ją spieprzyć i tracisz masę DPSu itd... Grając enh shamanem są Bossy na których nie wykręcisz DPSu większego niż 650k~ w za***istym GEARZE, gdzie War Furry robi 1m DPSu w takim samym. (powiedz mi jak prawie 2x więcej DPS to MAŁO) A z tym Survi huntem poczytaj forum ile razy dostają kicki np na raidach na randomach... Chyba, że masz znajomych albo okej gildię, ale i tak woleliby gdybyś grał czymś innym.

Tak wiec zaczalem grac osttanio w wowa , zawsze bylem jego przeciwnikiem sam nie wiem czemu ???.Okazuje sie jednak ze wow to najlepszy mmo w jaki gralem do tej pory....a gralem w wiekszosc popularnych mmo od kilkunastu lat. Ma w sobie wszystko czego kto zachce. Dziesiatki instancji , raidow , open pvp , areny pvp battlegroundy ...otwarty ogromny naprawde ogromny swiat z , ktorym zaden mmo nie moze sie porownac. Kazdy antyfan wowa napisze wow dzieci wowa i tak dalej ale w wiekszosci to starsze osoby....w zgranych grupach rajdujace razem. Innym wydaje sie ze lvl w wowie wbija sie w 2 dni maxa jak to pisza na portalach ...a to bajka poprostu zwykla bajka tak lvle wbijaja mega doswiadczeni gracze z ogromna pomoca innych i boostami. Sam wbijam teraz lvl i od 4 dni praktycznie non stop grajac mam zaledwie 75lvl a gdzie jeszcze do 110... :) Tak ze samego lvlowania dla zwyklej osoby to tygodnie lub miesiace . Aion TERA czy inny mmo moze tylko pomazyc o takiej ilosci questow , lokacji , miast , instancji. Co do samych miast nie widzialem nigdzie tak ogromnych rozbudowanych miast jak tutaj. w Wiekszosci to 10 korytarzy pozawijanych i koniec - tutaj ciezko mi sie odnalezc w miastach. Druga sprawa to farma golda , ktora w innych grach stawia albo n craft albo na insty ew grind....tutaj mamy do wyboru czy bedzie grindowa , crafcic , bawic sie w zbieranie surowcow , robic solo raidy insty czy co nam sie zapragnie :)Sory line ? napewno ogromna i wielka dla osob czytajacych fabule gry. Tak wiec zachecam kazdego przeciwnika tej pieknej gry aby sprobowal tak jak i ja a zostaniem tam na dlugo. Owszem trzeba wydac 20 zl na battlechest a pozniej 120 na legion ale to na tyle. ew miesiac abonamentu . Pozniej gramy za free farmiac kase....i kupujac tokeny za golda. Jezeli ktos zechce zapraszam na serevr Defias po stronie HORDY.