WoW po polsku?

Witam, ostatnio cod czytałem że WoW po polsku coraz bliżej… Czy to prawda że World of Warcraft zostanie spolszczony?

Zmien w takim raziem portal na ktorym to przeczytales :slight_smile: Bo widocznie to jakis pudelekmmo

Taka sytuacja na szczęście nigdy się nie wydarzy.

Jest chyba jakiś nieoficjalny addon spolszczający WoWa, ale szczerze nie wiem czy jest dalej rozwijany i raczej był przetłumaczony mały % całej treści.

Nie wiem jak z retailem, ale do classica jest spolszczenie wszystkich questów, sam sprawdzałem i działa. Chciałem zagłębić się w lore od podstaw, ale granie solo w classica to mordęga dla tego przeszedłem na retail i bawię się świetnie.

Ogólnie to nie ma nic oficjalnego, ale

jest addon 21 tysięcy zadań przetłumaczone 40 tysięcy dymków i cały czas tłumaczą
https://wowpopolsku.pl/

są też plotki. Ponoć osoba, która zajmuje się podkładaniem głosów, że podkładała je ostatnio dla Blizza i po dopytywaniu (osoba ta nie miała żadnego pojęcia o grach blizzarada) wyszło na to, że wskazała postacie npc z WoWa i powiedziała ich parę tekstów, jednak traktowałbym tą plotkę bardzo z przymrużeniem oka.
A jeżeli coś jest to na pewno trafi na wowheada wowcenter a po czasie nawet Guru zrobi o tym news dnia lub zapytajcie się Kolegi Jezusa on jest zawsze poinformowany ;p