WoW priv? (do ustalenia jaki) od początku

Może teraz się uda.. Ja też mogę z wami zagrać.

Witam ;) Chetnie bym sie dolaczyl do ekipy jednak jestem w WoW'ie zielony. Mam nadzieje,ze to nie problem :D

Witam Chetnie bym sie dolaczyl do ekipy jednak jestem w WoW'ie zielony. Mam nadzieje,ze to nie problem

To żaden problem ludziska możecie już pobierać grę kto jeszcze nie ma.

Wszystkie potrzebne informacje do zagrania macie na stronie serwera w zakładce "jak zagrać?" klienta trzeba pobrać sobie na własną ręke tamtejszego downloadu nie ściąga patch 3.3.5a WOTLK w gwoli ścisłości

przydałoby się już tak normalnie zgadać.. no i wybrać w końcu gdzie gramy

Witam Chetnie bym sie dolaczyl do ekipy jednak jestem w WoW'ie zielony. Mam nadzieje,ze to nie problem

mnie to tam nie przeszkadza :) sam kiedyś byłem zielony :D

Więc Alliance czy jeszcze czekamy aż więcej ludzi zagłosuje? Jak coś to Szaman Ench here.

Jaki server, jaka frakcja ? Z chęcia z wami zagram:)

Więc Alliance czy jeszcze czekamy aż więcej ludzi zagłosuje? Jak coś to Szaman Ench here.

zaczekamy do 19-20 z ankietą

Jaki server, jaka frakcja ? Z chęcia z wami zagram:)

frakcja jeszcze się zastanawiamy ale wychodzi na alli a serwer podany nieco wcześniej rebusem

dudu bala/resto z tej strony

A tak mniej więcej kiedy zaczynacie , bo w sumie też chętnie bym zagrał po stronie Alliance , Horda mi się przejadła :)

Mogę pograć tankiem , albo jakimś healerem , dps też mam dość .

no prawdopodobnie dzisiaj pod wieczór albo raczej wtedy kiedy ludzie pościągają

Ja grę już dawno mam, fire mage tutaj.

Gra zassana od rana czeka na dysku :D

jedyny problem narazie to brak teamspeaka :P będziemy musieli sobie jakoś narazie poradzić bez co zapewne wprowadzi sporo chaosu nie wiem może jak już będzie wiadomo po jakiej stronie gramy i można będzie robić postacie to będę edytował pierwszy post i zamieszczał nicki osób i będziemy dodawać siebie w grze a jakoś na dniach może uda się skołować jakiś czat głosowy chociaż to nic pewnego z mojej strony.

A nie lepiej by było na ten jeden dzień wbić się gdzieś żeby było można się zorganizować a potem już byśmy coś ogarnęli. :)

A nie lepiej by było na ten jeden dzień wbić się gdzieś żeby było można się zorganizować a potem już byśmy coś ogarnęli.

jak masz jakiś pomysł gdzie to się podziel :D

Hmmmm , jest dostep do ts pewnej gry, ale ja i tak używam go do grania premadów w LoL-a i jak na razie się nikt nie przyczepił . Adminów nie uświadczysz, jest możliwość założenia własnego pokoju, z hasłem , z tym, że po opuszczeniu go przez wszystkich znika i trzeba go robić na nowo. Jakaś opcja jest .

Hmmmm , jest dostep do ts pewnej gry, ale ja i tak używam go do grania premadów w LoL-a i jak na razie się nikt nie przyczepił . Adminów nie uświadczysz, jest możliwość założenia własnego pokoju, z hasłem , z tym, że po opuszczeniu go przez wszystkich znika i trzeba go robić na nowo. Jakaś opcja jest .

Na dziś mogło by i coś takiego wystarczyć. :)

no więc co w końcu robimy?

widzę że już nikt nie głosuje więc wygrało Alliance (nie wiem jak zamknąć ankietę) ja niestety będe dopiero po 20-21 wolny dzisiaj więc grajcie nie czekajcie i tak te pierwsze poziomy bije się samemu @Grzankens było by fajnie jakbyś ogarnął z tym teamspeakiem (ja nie mam pojęcia co i jak) i dał namiary tutaj na forum a póki co możecie pisać swoje nicki w grze tutaj to w grze ludzie się już dodadzą do friend listy

gramy na realm Feronis tak dla pewności jeszcze bo nie było podane wcześniej

Panowie, też chętnie bym dołączył. Teraz mam ostatni tydzień sesji więc dogonię was. Czy moglibyście napisać swoje nicki abym mógł się odezwać?