WoW - pytanie dot. shadowlands

Cześć, mam pytanko, jak kupię przedpremierowo Shadowlands, to czy automatycznie mam dostęp do wcześniejszych dodatków WoW’a?

Aktualnie opłacając abonament masz już dostęp do wszystkich dodatków nie licząc Battle for Azeroth. Jeżeli wyjdzie Schadowlands to BfA powinno trafić do puli darmowych dodatków tak jak to było z poprzednimi. Raczej nie opłaca ci się kupować BfA kiedy za parę tygodni praktycznie się skończy i zacznie prepatch przygotowujący do Schadowlands. Obstawiam, że wtedy BfA stanie się darmowe.

1lajk

Obecnie musisz kupić BFA wraz z SL, po wyjściu SL BFA wchodzi do puli “darmowego” contentu wraz z abonamentem (tak samo jak miało to miejsce z Legionem po wyjściu BFA).

A jak wygląda sytuacja z tym boostem do 120 lvla, gdy wyjdzie dodatek i redukcja poziomów, nadal ten boost będzie aktualny?

Tak, każda postać która osiągniesz 120 lvl, po wyjściu Shadowland, będą one miały zredukowany lvl do 60, czyli nomen omen te postacie będą miały lvl cap.

Z tego co pamiętam to była mowa że boost 120 zmienia się na boost 50 (czyli odpowiednik 120 po squishu) więc shadowlandsy i tak trzeba ograć by wbić maksa.

2lajki

Prawdę powiadasz, mój błąd, najmocniej przepraszam