Wow retail - jaki server?

Witam.
Jesteś świeżym graczem WOWa. Zacząłem grać na Kazzaku, jednak zauważyłem iż praktycznie nie ma tutaj polskiego community (albo się mylę?). Gram na panda remix 50 lvl mag. Level leci szybko, więc rozmyślam właśnie nad grą na innym serwerze. Poradźcie coś.

Swoją drogą - czy grając w horde, a kolega w ally to możemy grać razem? Czy obaj musimy być w jednej frakcji.

Dzięki.

Brzmi jak wielki plus, w czym problem?

Zrób sobie postać na Burning-Legion, tutaj sporo Polaków siedzi.
Co do frakcji to teraz obie mogą ze sobą grać.

1lajk

W hordzie Burning Legion to prawie sami polacy. W ally Defias Brotherhood kiedyś był. Teraz jak sie logowałem, to bardzo dużo polskich nicków biega.
Co do frakcji to nie jestem pewien, czy wszystko da sie wspólnie. Na pewno dużo wygodniej będzie grać w jednej. Wątpie czy kolega jako horda będzie mógł w stolicach dla ludzi brać questy ;p

Wal na Burning Legion, większość graczy to polacy.
Jaka frakcja mało ważne, teraz i tak wszyscy siedzą razem.

Ja osobiście nie polecam Burning Legiona z racji że pod względem community serwer jest praktycznie martwy, zostało tam raptem kilka polskich gildii, większość poprzenosiła się na inne serwery typu Silvermoon/Kazzak

Co ty opowiadasz?

Burning Legion to serwer gdzie siedzi zdecydowania większość polaków, jaki Silvermoon/Kazzak? To że poszły tam 3 gildie oznacza że większość się przeniosła? XD

Jak chcesz polskie community to tylko Burning Legion, nie słuchaj herezji.

Pytanie: po co Ci polskie community? No hate, na poważnie pytam.

BL, albo Silvermoon jeżeli chodzi o Polaków, ale nie polecam, bo toxic.

Ale to co, jak ktoś Ci napisze, że jesteś chujowy w giereczkę, to płaczesz, czy jak?