WOW, wspólna gra, levelowanie postaci(nowy gracz), serwer Argent Dawn(?)

Witam, myślę nad rozpoczęciem gry w WOW’a, grałem tylko przez krótki czas podczas wchodzenia dodatku MOP, więc nie mam dużego doświadczenia. Dzisiaj wieczorem zacznę grać prawdopodopnie na serwerze Argent Dawn, może ktoś miałby ochotę pograć, mam sporo czasu na grę, tym bardziej, że są teraz 3 dni wolne od pracy, można powbijać parę postaci do maxa, zaznajomić się trochę z rozgrywką, zapraszam.

A że się tak zapytam dlaczego akurat Argent Dawn?

Na wykopie ktoś wrzucił ostatnio poradnik do WoWa dla początkujących, może się przyda.

Tylko po co komuś jakieś poradniki? Jeżeli to jest jakiś poradnik dotyczący End-Game to będzie tam tyle opisów nowych systemów, że i tak nic z tego nie zrozumie. Jeżeli zaś jest to poradnik podstaw to tym bardziej bez sensu WoW to gra jak każda inna, masz “samouczek” na początku i to wystarczy. Całej reszty uczysz się po prostu grając.

Ja tylko wrzuciłem poradnik z myślą, że może przyda się OPowi. Jeśli jednak mu się nie przyda, to ok. Chciałem tylko pomóc. Jeśli Ty nie potrzebujesz żadnych poradników, to gratuluję inteligencji i cudownych genów :slight_smile:
Pozdrawiam i życzę więcej luzu, to tylko forum o grach komputerowych.

Idź na Doomhammer lub Turalyon. Oba są dla nowych graczy i mają fajne community.
Zapraszam też do gildii Prohibicja, którą znajdziesz na tych serwerach w zakładce Guild Finder

i uwięź się w pułapce zwanej “dzbanlandią” gdzie wszystkie dzbany uciekające z Burning Legion idą na serwery gdzie najczęściej jest garstka Polaków którzy tworzą jedną może jakieś dwie Gildie i kiedy się coś rypnie albo po prostu ktoś w Gildii im nie podpasuję to nie mają co ze sobą zrobić ponieważ nie mają dużego wyboru dokąd iść a Transfer Postaci kosztuję i wtedy najczęściej kończą swoją przygodę z WoW’em a Ty dalej tam siedzisz i nadchodzi moment, że w końcu nie masz z kim grać i jeszcze taki dzban który jest w takiej samej sytuacji później rozpaczliwie namawia do przyjścia na taki Serwer, bo nie chce zostać sam.

Jak chcesz grać w WoW to tylko na BL dla Hordy albo jakiś Silvermoon dla Alliance. Masz pełno Polskich Gildii, masz w czym wybierać, ewentualnie gdzie iść dalej. Najlepsze Top Polskie Gildie siedzą na tych serwerach.

No chyba, że Twój Ang jest min na poziomie intermediate to wtedy wszystko jedno gdzie pójdziesz bo zawsze możesz znaleźć Gildię International.

Także jak OP widzisz takie właśnie toxiki jak Khazra są na wymienionych przez niego serwerach. Wygląda na to, że sam skacze od gildii do gildii bo taki toxic nigdzie nie będzie szanowany.

Co do tematu. Gildia, w której jestem czyli Prohibicja istnieje już 11 lat. Zapraszam. Codziennie okolice 40 osób online. Doomhammer/Turalyon Alliance