Wrestling i co dalej?

Witam :P

Jestem fanem Pro Wrestlingu szczególnie WWE i TNA. :D

To temat dla tych którzy znają wrestling i chcą poznać wrestling. :P

Chodzi o to , że chciałbym coś z wami zrobić coś w tematyce z wrestlingiem.

Tzn. niewiem zrobić np. gre forumową albo jakiś serwer w jakiejś grze o tematyce wrestling lub jakiś klan.

Niewiem właśnie co by tu zrobić i dlatego was się pytam co wy na to i co wy byście poradzili?

Z góry dzięki za odpowiedzi.

warn_ico.png
Zły dział, przenoszę. - crracked

możemy zebrać budżet zbudować własną (na początek małą) sale treningową i do walk z czasem znajdziemy sponsora i ludzi + kasa za wejścia na walki

później zatrudnimy bardziej znane osoby na początek takie tańsze jak Dwayne Douglas Johnson i tych co skończyli kariere (będą tańsi) Rated Superstar Edge

później się pomyśli co dalej narazie tylko to mi przyszło do głowy...

Chodziło mi o to żeby mieć jakąś grupe i coś porobić na internecie a nie na żywo. (Zapomniałem dopisać sorry)

Ale ten twój pomysł to może kiedyś by wypalił :P

dobra grę jak powiedziałeś "jakiś serwer" więc w jakim jakim stopniu znasz język :

viawww - mySQL, css, php, html (najlepiej 5)

klient - dowolny język typu c/cpp, java (najbardziej popularne)

jak chodzi o mnie to php już zapomniałem niestety więc podstawy

mysql j/w

c/cpp w trakcie nauki

java uczyłem się z miesiąc tylko więc podst. z UI graficznym

css - na dzis dzień nawet znać nie trzeba :>

Nie ma gry MMO o wrestlingu. Jak @swiatlopolis napisał - musisz zrobić coś samemu

Są jakieś pseudo gry o wrestlingu, ale są że delikatnie powiem kiczowate...

nawet jeśli są to raczej (na pewno) nikt nie udostępni kodu źródłowego na którym możesz się oprzeć więc gotowiec odpada...

chyba że ściągniesz program RPG Maker (tworzysz grę RPG w 2D bez nawet znajomości języka, gra Turowa) czy jakiś silnik tibia lub pokemony zmienisz tekstury, animacje itd. by był wygląd wrestlingowy zamiast bossów jakiś smoków czy pikaczu dał byś jakiś mistrzów, ale to nie jest takie proste a po za tym było by to na siłę gdyż wszystkie silniki jakie wymieniłem bądź są mi znane (do tworzenia bez znajomości języka prog.) są albo turowe więc lipa, albo trudne do zmian w przypadku braku podstaw lub cholernie drogie...

PS: jak jest napisane chaotycznie i nie dokładnie to przepraszam pisze w pośpiechu ...

A co wy też na to żeby zrobić na tym forum grę forumową ? :P

O to mi chodzi żebyśmy my fani Wrestlingu razem coś zrobili, zgrali czy coś :P

A na tworzeniu gier to ja kompletnie sie na tym nie znam :D

Był temat o łreslingu, ale dużo osób mówi, że to udawane itp. więc nie licz na wielu fanów.

To Sport rozrywkowy nie jest aż tak udawane jak myślą niektórzy. Wcześniej Wrestling był groźniejszy:P itp. teraz dużo to dzieci ogląda więc musieli zmniejszyć tą extreme :(

samo mi stworzyło podwójnego posta ... ;(

nie chce bana xD

@Skoczny

widzę że masz zapał pobawić się że tak to ujmę... w w/w sport może w mieście twoim jest jakaś szkoła czy coś w tym stylu z tą lub podobną dyscypliną lub inną dyscypliną walki nie koniecznie udawaną :D

jak chodzi o e-wrestling że tak to napiszę to jak masz konsolę to jest dużo gier w której się walczy jako znany zawodnik lub tworzysz swojego

nie wiem jak na PC może też są

jak chodzi o stworzenie czegoś własnego polecam zabawę z językiem c/cpp najbardziej przypadł mi do gustu (jak i milionom innym osób nie jestem "mainstremowy" ) pierw coś prostszego z czasem z chęcią spełnienia marzenia dojdziesz do swojego celu i bd mógł zrobić z kimś własną grę bo samemu to odchodzi zapał i chęć ;( po x czasie

a na prawdę jedynie trudno zacząć a tu się nie chce itd. ale warto

gra na forum mówisz ? ja na twoim miejscu jak już coś bym stworzył jakaś grę karcianą czy planszową koszty materiałów itd. na wygląd i materiał z prawdziwego zdarzenia na 1 sztukę nie jest wygórowany oczywiście jak masz własne szablony stworzone

bo na grę tylko tekstową na forum jakoś tego nie widzę

http://www.thewrestlinggame.com/

ahhaha te 3D najlepsze takie 3D że poprostu filmik oglądasz więc co to za gra CzyDe

Skoro ciągle tutaj spamujecie, to ja się grzecznie spytam: co ma ten temat do "naszych tekstów"? Albo do tekstów jako takich?

Jeju nie chodziło mi o to żeby zrobić grę tylko żeby fani Wrestlingu mieli jakiś wspólny język i coś razem zrobili np. jakąś gildię.

A ci którzy nie znająś się lub nie wiedzą co to jest albo myślą że oglądneli jakiś 1 odcinek już wiedzą o co chodzi w tym sporcie rozrywkowym niech nie piszą w tym temacie :P

Sory, że się tak wtrącam, ale jedyne czego bym się czepił to Twojej interpunkcji XD

PS. Chcesz gildie, to napisz w dziale Gildie/Klany.

Jak czytam komentarze dochodze do wniosku że macie coś z głową

Topic zbierz kilku fanów i zróbcie grę forumową będziecie mogli się dzielić wiedzą pasją i rywalizować

Zbierz kilku kumpli kup konsole i grajcie w WWE na padach ;D

Co do udawania.. kiedys byly normalne walki nie ustawione i nie udawane a teraz taka znelezc to jak igla w stogu siana :P Ale i tak mi sie lepiej to oglada niz naszych patalachow kopiacych pilke bez sensu.

Witam :P

Jestem fanem Pro Wrestlingu szczególnie WWE i TNA. :D

To temat dla tych którzy znają wrestling i chcą poznać wrestling. :P

Chodzi o to , że chciałbym coś z wami zrobić coś w tematyce z wrestlingiem.

Tzn. niewiem zrobić np. gre forumową albo jakiś serwer w jakiejś grze o tematyce wrestling lub jakiś klan.

Niewiem właśnie co by tu zrobić i dlatego was się pytam co wy na to i co wy byście poradzili?

Z góry dzięki za odpowiedzi.

warn_ico.png
Zły dział, przenoszę. - crracked