Wrestling

@up już mie walczy jako Willow po battle royal o pretendenta do pasa mistrzowskiego ma wrócić do poprzedniego image'u czyli do jeffa.

Battle Royal już było? I mam nadzieje że wróci do zwykłego Jeffa Hardego

WWE to już nie sport to jest show w którym każdy wrestler posiada swój storyline kilka tygodni naprzód, tam nic nie dzieje się przypadkiem może oprócz blockbusterów.

Oglądając w polskiej tv wwe raw i inne mniejsze gale jesteście 2 tygodnie do tyłu.

@up 2 tygodnie?? Na extreme sport to jest aż miesiąc!

Jak dla mnie dzisiejszy WWE to dno. Ale stary, dobry WWF to już zupełnie inne doświadczenie. Gwiazdy takie jak Hulk Hogan, Ultimate Warrior, Undertaker itd. To oglądało się z uśmiechem na twarzy szerokim od ucha do ucha, to były emocje... Po prostu magia. Szkoda, że te czasy już nie wrócą.

Battle Royal już było? I mam nadzieje że wróci do zwykłego Jeffa Hardego

tak było... tu masz link

https://www.youtube.com/watch?v=v3ayqCK-TBM&hd=1

@up To coś mi umkneło ;D dzięki bo myślałem że Battle Royal jest w piątek ;) dzięki

xavvii, na Extreme jest 2 tygodnie poślizu,bez różnicy czy tygodniówki czy gale. TNA było na Orange Sport,ale póki co zawiesili emisję.

@up Byłem przekonany że to aż miesiąc, ale myliłem się- chyba dlatego że teraz WWE, TNA oglądam w oknie przeglądarki. Pamiętam TNA zawsze oglądałem to ale zawiesili mam nadzieję że Impact Wrestling powróci do Orange Sport to chętnie będe oglądał (TNA było z tylko tygodniowym opóźnieniem)

Uwielbiam Wrestling ten klimat, ustawione nie ustawione każdy wrestler pracuje na to żeby być najlepszym, po za tym nie tylko jest WWE jest CZW hardcore klimacik lat 90 ,jeśli chodzi o zapaśników to uwielbiam Evan Bourne to co wyczyniał na battle royale to poezja,gadacie na wrestling jak widzę MMA to nie wiem czy mam płakać czy się śmiać leżą i sie tulą całą walkę, a po za tym teraz większość dyscyplin sportowych jest ustawiona.

Battle Royal już było? I mam nadzieje że wróci do zwykłego Jeffa Hardego

Jeff Hardy rewelacyjny zapaśnik

Wrestling.. Jedni uważają za sztuczny, inni że wszystko jest udawane, a jeszcze inni uważają, że jest to połączenie poprzednich elementów w spójną całość zwaną SHOW! Ja nalezę do tej trzeciej grupy która na pierwszym miejscu stawia dobrą zabawę, obserwowanie jak twoja ulubiona gwiazda zdobywa tytuł mistrzowski w nagłym zwrocie akcji pojedynku to naprawdę można podskoczyć z miejsca z okrzykiem radości "TAK!!!" Na tym forum brakuje aktywnego tematu o wrestlingu to teraz jest- Są na tym forum fani wrestlingu? jak tak to zapraszam do dyskusji!