Wrestling

Wrestling.. Jedni uważają za sztuczny, inni że wszystko jest udawane, a jeszcze inni uważają, że jest to połączenie poprzednich elementów w spójną całość zwaną SHOW! Ja nalezę do tej trzeciej grupy która na pierwszym miejscu stawia dobrą zabawę, obserwowanie jak twoja ulubiona gwiazda zdobywa tytuł mistrzowski w nagłym zwrocie akcji pojedynku to naprawdę można podskoczyć z miejsca z okrzykiem radości "TAK!!!" Na tym forum brakuje aktywnego tematu o wrestlingu to teraz jest- Są na tym forum fani wrestlingu? jak tak to zapraszam do dyskusji!

Dawniej bardzo lubiłem wrestling, aczkolwiek teraz nie mam pojęcia na jakim kanale mogę go oglądać na bieżąco :(

Też lubię oglądać wrestling, a jednak dawno nie oglądałem, bo polskie stacje nie emitują takiej rozrywki. Kiedyś śledziłem losy Undertaker, i nie wiem czy w końcu został pokonany na wrestlemani. Ja myślę tak walki są układane pod publikę, jednak nie zawsze wszystko wychodzi i siniaki, otarcia są jak najbardziej prawdziwe.

Ja byłem wielkim fanem Jeffa Hardy'ego :)

Czasem lubię sobie obejrzeć, ale częściej po prostu czytam relacje z różnych gal, bo po prostu nie mam czasu.

RAW i SmachDown oglądam na Extreme Sport Channel, a gale PPW na stronie:

www.wwepolsce.pl

Relacje z gal również na tej stronie czytam. :)

Wszystkie mecze wreslingowe ( na głównej scenie wreslingu) są ustawione, a ludzie biorący w nich udział to aktorzy. Jest to bolesny sport, lecz oni przez wiele lat uczą się jak upadać, jak uderzać itp. Niekiedy pojawia się krew np z drutami kolczastymi, klatki itp, jest to juz zalezne od tego ile kto zaplaci, troche kropli krwi dla takiej kasy jak oni dostaja to nic ;). Kiedys się tym interesowałem, kibicowałem Jeffowi Hardemu, miło się oglądało jego akrobacje, tricki itp. Teraz mam niestety na to zbyt mało czasu i od 2 lat może oglądałem z 10 meczy ;D

Też jak byłem młodszy to oglądałem to i również lubiłem Undertakera pamiętam ostatni odcinek obejrzałem podczas tego jak Kane czy ktoś go tam pochował. Później na extreme sports była taka szkółka tych wrestlerów i tam pokazywali jak oni się tego uczyli. Fakt faktem te całe RAW i Smackdown to show mimo to amerykanie lubią takie rzeczy wystarczy zobaczyć na frekwencje na tych "stadionach" heheh. Oczywiście latami trzeba uczyć się tego "sportu" ale osobiście wole oglądać boks. Ogólnie to polecam obejrzeć taki film jak "Zapaśnik" bardzo ciekawy film o tematyce wrestlingu.

Stacja extre sport ale to takie hmm nie maja praw do emitowania wszystkiego czasem swiatelko zgasnie czasem wrocimy za kilka min i jest juz po walce takie wnerwiajace rzeczy. Ale serial nawet dobry :)

Jak dla mnie najgłupszy sport w gminie. Przecież jak się na to patrzy to tak wali po oczach udawanymi scenami, że nie wiadomo czy śmiać się, czy płakać :D

To nie jest do końca sport....

To jest tylko bardzo dobre show..

Zależy o jakim wrestlingu mowa, np. WWE jest w całości ustawione. Odszedłem od tematu razem z Jeffem, chociaż w TNA robi ponoć niezły show.

extreme sport channel można oglądać w tv :) mój ulubienieć John Michaels

Osobiście jestem wielkim fanem CM Punka, Jeffa Hardego. A co do Undertakera został pokonany na Wrestlemani 30 przez Brocka Lesnara i tak jego cały streak to 21-1 ;( . Thank you Undertaker.

John Michaels? Shawn Michaels tak to się piszę :)

No, ale już nie walczy ja tylko kibicowałem grabarzowi, oraz kiedyś sting'owi ;p A teraz nie wiem, jaka spółka walczy.

Dla mnie ludzie którzy,porównują wresting do innych sportów (boks,mma) są po prostu śmieszni. Wrestling to przede wszystkim dobra zabawa. Jest ona ustawiona,ale tak ,żeby ludziom się to podobało. Na gale przychodzą małe dzieci,ale i osoby sędziwego wieku. Ciosy w twarz z zaciśnięrtej dłoni są markowane,ale jak ktoś leci z 3 liny to nikt mu poduszki pod plecy nie podłoży. Przychodzą po to by zobaczyć co się stanie na danej gali,co zrobi ich ulubiona gwiazda,a nie po to,żeby oglądać jak ktoś komuś ryja oklepuje,że topi się we własnej krwi -.- I ci ludzie nie mogą się doczekać następnej gali,bo chcą wiedzieć co dalej z kimś lub jakąś sprawą. Osobiście sam oglądam na Extreme. Czasami jak nie mogę,czytam raporty na internecie.
Podsumowując,jak ktoś nie lubi wrestlingu to niech chociaż nie porównuje go do innych "brutalnych sportów". Mam nadzieje,że inni podzielają moje zdanie ;)

Dla mnie Wrestling to totalne dno. Stworzone dla głupich amerykanów, którzy widzą w tym coś fajnego. Tego po prostu nie da się oglądać, to już w Rockym walka wyglądała bardziej realnie. Nawet gdy byłem mały nie widziałem w tym nic ciekawego, wolałem usiąść i obejrzeć gale bokserską, niż oglądać sztucznie na pakowanych, spoconych aktorów.

ProWrestling to przedewszystkim widowisko, część jest ustawiona bo po prostu ma to być widowiskowe (Zawsze jest kilka scenariuszy co do zakończenia gali). Można go nazwać sportowym serialem.

Ja tam lubie czasem obejrzeć sobie jakąś galę. Też niegdyś kibicowałem Jeffowi Hardemu w WWE mam nadzieję, że kiedyś wróci.

Undertaker również był ciekawą postacią, ale widać już po nim było upływ lat, i musieli jakoś zakończyć jego serię.

Teraz moimi faworytami są John Cena, Roman Reigns oraz Dean Ambrose. Z ciekawszych postaci napewno Seth Rollings.

jeżeli ktoś lubi tego typu rozrywkę to możecie oglądać gale na http://fight-poland.com/ (nie tylko wrestlingowe, ale także MMA, boks, UFC).

Wrestling w Polskiej telewizji można obejrzeć na Extreme Sports- WWE z wszystkimi galami(PPV) (Miesięczne opóźnienie). Polecam oglądać na różnych stronach jak @up - to jest najlepsza strona gdyż można tam obejrzeć na żywo. Jedyną wadą jest że po Angielsku.

Ja osobiścię wierzę w powrót Jeffa Hardego do WWE gdyż odchodząc z WWE powiedział że "Nie odchodzę na zawsze" Jeśli ktoś śledzi jego losy w TNA to walczy teraz jako Willow The Whisp, mi się ta nowa postać nie podoba chociaż Finishery swoje zachował.