Wsparcie dla nowych graczy

witam chciałbym zaprosić osoby, które jeszcze nie grały w albiona na mojego discorda https://discord.gg/F5ubQHN oferuje darmowe wsparcie dla poleconych (osób, które kupią premium z mojego polecenia). po przejściu samouczka można dostać 3 dni premium aby przetestować czy gra nam się podoba. na discordzie są kanały dla wszystkich, tak aby każdy zainteresowany grą Albion Online mógł się odnaleźć. Można szukać osób do wspólnej gry, czy też reklamować swoją gildie. na moim discordzie są dodatkowe kanały tylko dla poleconych, w których są najważniejsze sztuczki i techniki aby grać jak najefektywniej. napisałem też na moim przykładzie jak uzbierać na kolejne premium w maksymalnie 10 dni. z setek godzin poradników na youtube zebrałem najważniejsze i przede wszystkim sprawdzone przeze mnie informacje oraz opisałem je w prosty sposób. ahhh… gdybym tylko wiedział to wszystko, gdy zaczynałem grę!

projekt jest na razie na etapie tworzenia, wciąż uzupełniam strefę poleconych o dodatkowe informacje, sztuczki, buildy. dostęp do strefy poleconych przyznam każdej osobie która rejestrując się z mojego linka polecającego dokona zakupu konta premium. wszystkie inne kanały, takie jak czat, czy poszukiwania ekipy są dostępne dla każdego. nie zamierzam nikogo prowadzić za rękę, oferuje tylko moim poleconym porady i sztuczki, których używają topowi gracze i które gdybym znał na początku, byłbym teraz na pewno dużo, dużo dalej :slight_smile: Albion jest tak wspaniałą grą, że każda osoba ma inny styl gry, każdy się odnajdzie. Jedni będą woleli zbierać surowce, inni tworzyć ekwipunek i go sprzedawać, a jeszcze inni zabijać graczy i zbierać z nich przedmioty. jedni wolą być łucznikiem, inni magiem ognia, a jeszcze inni tankami. zapraszam wszystkich.