Wspólna gierka- s26 SOLAR

Siemka, od jakiegoś czasu powróciłem do metina i fajnie by było się zgrać jakoś i pograć razem. Aktualnie mam 26lv, mając 40 stworzę gildię w której byśmy byli. Gram już jakiś czas, nie zamierzam zaraz przestać. Poszukuję osób które pograją na poważnie, a nie odpalą raz grę a później ktokolwiek widział ktokolwiek wie. Gramy na serwerze SOLAR, populacja jest wysoka, ceny nie najgorsze, ogółem gra się miodzio.

Pisać tutaj jeśli ktoś się dołącza, oczywiście jakiś TS się załatwi, jak dobije 40lv to założę gildię i będzie całkiem git. Głównie zalezy mi na fajnej atmosferze i kulturze. Nie poszukuje bluzgających gimbusów. Wymagana kultura i w sumie tylko to. Zapraszam początkujących jak i tych znających grę.

Pisać tutaj, jak zbierze się jakieś kilka osób to zaczniemy ustalać ts, gildie itp.

Mój nick w grze to Ptaszorro.

Strzała

Siemka ;)

Ja dopiero zaczynam. Szaman Smok 17lvl. Bardzo spodobała mi się gra na s26, więc zacząłem :) Jutro wpadne rano i napiszę.

Nick: Nokimo

/Edit Nie napisałeś jakie królestwo :)

Chunjo

ja też chętnie z wami pogram narazie mam 5lvl body

Ok, czyli na razie są 2 osoby. Zgłaszać się ludzie, zabawa będzie przednia ;p

Czy nadal aktualne? Jak wam idzie? Gdzieś za okolo tydzień będę miał dostęp pełny do internetu to może też bym mógł popykać. A jak stoi sytuacja z komunikatorem głosowym?

Ja także się pisze mam ok 15 kk na tym serwie, więc można wrócić ;-)

Wszystko działa, ja mam 32 lv woj body, gram czynnie, więc wszystko aktualne jak najbardziej ;p wbijam 40 lv i robię gildię więc zgłaszać się to będzie w miare spoko ludzi stad w gildii miec

Siemka, od jakiegoś czasu powróciłem do metina i fajnie by było się zgrać jakoś i pograć razem. Aktualnie mam 26lv, mając 40 stworzę gildię w której byśmy byli. Gram już jakiś czas, nie zamierzam zaraz przestać. Poszukuję osób które pograją na poważnie, a nie odpalą raz grę a później ktokolwiek widział ktokolwiek wie. Gramy na serwerze SOLAR, populacja jest wysoka, ceny nie najgorsze, ogółem gra się miodzio.

Pisać tutaj jeśli ktoś się dołącza, oczywiście jakiś TS się załatwi, jak dobije 40lv to założę gildię i będzie całkiem git. Głównie zalezy mi na fajnej atmosferze i kulturze. Nie poszukuje bluzgających gimbusów. Wymagana kultura i w sumie tylko to. Zapraszam początkujących jak i tych znających grę.

Pisać tutaj, jak zbierze się jakieś kilka osób to zaczniemy ustalać ts, gildie itp.

Mój nick w grze to Ptaszorro.

Strzała