Wspolna gra ewentualnie cale party

Witam,

Szukam jednej bądź dwóch osób do gry w jakiekolwiek mmo w którym warto poświęcić czas. Fajnie jak by zaczynali od 0 tak jak ja.
Mogę dołączyć także do gildii która ma fajny kontakt i współpracują ze sobą.
Szukam gry na dlugo. Samemu nie jestem w stanie spedzic w jakims mmo dluzej niz tydzien bo trace motywacje.

Potrzebuje ekipy ktora wspolnie bedzie sie motywowac i wgl… Powinienes rozumiec o co chodzi :smiley: :smiley:

Mam 21 lat. Discord, TS koniecznie :blush:

Jaka gra? B2P? P2P? F2P
Bez znaczenia. Komp odpali wszystko cena też nie gra roli. Bo i tak praktycznie w każdym mmo trzeba kupić “Premium” bo “freemium” zazwyczaj zasysa.

Kryteria co do gry… Fajnie jak by linia questow prowadzila tak zeby nawet na poczatku “endgame” moge cos zrobic sam. A nie ze musze koniecznie liczyc na wygearowanych z gildi… tu przyklad (ArcheAge) wbilem 1ancestral. I sam nie moge zrobic nic… plus system “Laboru” co to ma byc.
Fajnie jak by pvp bylo i dobrze dzialalo ale to nie warunek konieczny. Samo pve tez styknie.

Zalezy mi najbardziej na dobrej zabawie.

Jedyne gry ktore odrazu odrzucam to:
-Wow
-ArcheAge
-BDO

Czekam na propozycję i kontakt
Pozdro

Ja zacząłem ostatnio grać od nowa w Final Fantasy XIV. Płacisz abo co miesiąc i masz z bani, znalazłem fajną ekipę ponad 30 aktywnych osób. Ogólnie mój ziomek jeszcze dołączy jutro i będziemy chcieli stworzyć stałe party na PvP, ale nie tylko. Jednak gry p2p to co innego nie jak te wszystkie f2p, cały czas są rozwijane, organizowane są Eventy itp. Np takie

Obejrzyj ten film „The Wolves’ Den - European PvP Stream” http://www.twitch.tv/finalfantasyxiv/v/345907326?sr=a&t=918s

Gdybyś był zainteresowany to daj znać na pw to wyślę adres Discord. Pozdro ^^

Napisalem Pw. Na jakim “world” gracie? Chyba ze wszystkie sa połączone. Bo mnie dalo na “Zodiark” czekam na kontakt

Moogle ^^

Tam oprocz was jeszcze jakieś polskie gildie sa?

Coś tam jest, my jesteśmy największą i robiącą End-Game Content. niedługo powstaje u nas “nowa początkująca” grupa “rajdująca”

Wyślesz mi kontakt do was n pw?