Wspólne granie

Witam ,szukam wspólnych kompanów do wspólnego grania w mmo,coopy,fpsy czy inne cuda niewidy na komputer :wink: ogólnie jestem graczem solowym z gier mmo x lat do tyłu ogrywałem tytuły jak runescape,allods,aion,tera większość mmo dla mnie wiało nudą ,bo przeważnie grałem solo , może istnieje tutaj jakaś grupa osób albo ktoś kto chciałby stworzyć coś na wzór małej społeczności ,czy to na DC czy TS ,żeby wspólnie pograć w jakieś gierki , ogólnie mogę grać we wszystko bo na ten czas rynek trochę stoi w miejscu i ogrywam raczej gry solo. Raczej wolałbym też grać w f2p bo z doświadczenia wiem ,że gry po kupnie później przeważnie tarzają sie po dysku bez sensu ,posiadam 23 lata ,także mutacja dawno przeszła bokiem ,bo niektórzy zwracają na to uwagę ,również bardzo chętnie jak ktoś jest w miarę ograny w don’t strave’a i miałby nerwy pokazać mniej więcej z czym to się je, dołączę ,bo kurzy się na dysku :smiley:

Jeżeli chcesz grac ze mna to polecam ci Trickster Online :slight_smile:

Heja. Możemy popykać w Don’t Starve Together. Razem z bratem ogrywamy, chociaż nie jesteśmy jakimiś prosami. Wbijaj na discorda:

ja w Don’t Strave’a też jestem zielony ,ale bardzo chętnie ,odezwę się jutro albo pojutrze ,bo będę miał trochę wolnego czasu :smiley: