Wybieramy zwycięzców konkursu PokeGry

Głosujcie na najlepsze waszym zdaniem prace. Głosowanie potrwa przez 24h od teraz.

Ja się tam nie znam, ale chyba warto by wspomnieć, by nie głosować na własne prace? ;) Wiadomo przecież, że własne prace podobają się najbardziej :) (i tak być powinno! ;) )

dajecie newsa... ja pierwsze widze ze jakis konkurs byl... moze link do prac warto by dodac?

dokladnie popieram wchodze i widze same nicki nie wiem ocb :D

Przecież link jest podany...

Jako, że czas konkursu był przedłużany w trakcie jego trwania to głosowanie także przedłużymy. Wyniki zliczymy jutro w południe, czyli głosujemy punktualnie do 12.00.

Sazan najlepszy!!!

Jak nie wygra Sazan to powiem że to ustawiony konkurs

Sazan to zdecydowany faworyt. Widać, że włożył całe serce w swoją pracę. Takie poświęcenie zasługuje na uwagę i szacunek.

I dlatego właśnie głosowanie nie działa.

Demokracja to ogólnie kiepski ustrój.

Demokracja to ogólnie kiepski ustrój. 

Kiepski puki ludzie niemający o danej sprawie żadnego pojęcia mają możliwość głosowania

sazam mimo wysiłku włożonego w pracę to pragnę zauważyć że jako jedyny umieścił w pracy obiekt pożądania większości Poketrenerów ówczesnego* czasu.

* - yyy? tak jakoś mi do głowy ten wyraz wpadł :>

Ale spójrzcie na tą odważną kreskę u Sazana, w dodatku wiele odniesienie do filizofii np.brak połączenie szyi i głowy, taki trener nie żyłby, świetny ukryty motyw nihilistyczny. Jak dla mnie zdecydowany faworyt.

I na koniec pewnie sazan uda, że nie spodziewał się wygranej phi...

Piękne prace... oczywiście jedno wielkie trollowisko, sprawiło że wygra shit. Ta praca powinna być zdyskwalifikowana.

Piękne prace... oczywiście jedno wielkie trollowisko, sprawiło że wygra shit. Ta praca powinna być zdyskwalifikowana.

a Ty powinieneś być dalej zbanowany

Praca Sazana to istny majstersztyk. Oryginalna kreska, świetny pomysł. Widać, że artysta włożył dusze w swoją pracę.

Nie on włożył całego siebie, ten rysunek mówi nam "jestem sazan i dobrze mi z tym"

Piękne prace... oczywiście jedno wielkie trollowisko, sprawiło że wygra shit. Ta praca powinna być zdyskwalifikowana.

Mimo, że praca Sazana ewidentnie została zrobiona dla zabawy i 4fun to nie należy jednak nazywać jej gównem.

Czy administratorzy, zezwalają na takie podszyte jadem wypowiedzi osoby będącej w pewnym sensie twarzą tego portalu? Czy po zmianie regulaminu nastąpiło na tyle duże rozprężenie, czy może to xaourus może sobie pozwolić na bezkarne obrażanie innych użytkowników?

Mimo, że praca Sazana ewidentnie została zrobiona dla zabawy i 4fun to nie należy jednak nazywać jej gównem.

Czy administratorzy, zezwalają na takie podszyte jadem wypowiedzi osoby będącej w pewnym sensie twarzą tego portalu? Czy po zmianie regulaminu nastąpiło na tyle duże rozprężenie, czy może to xaourus może sobie pozwolić na bezkarne obrażanie innych użytkowników? 

HEHEHE to pewnie jego "koleżanka" wbiła mu na konto i takie rzeczy pisze. Tak pewnie konkurs wygra kto inny, a sama ankieta zostanie uznana za nieważną.

Z fartem o/