Wybór ADC

Cześć. Otóż gram sobie troszkę w SMITE. Ostatnio naszla mnie ochota na kupienie jakiejś postaci z roli AD Carry, tak to sie chyba tutaj nazywa. Mniej wiecej chodzi o postacie zadajace obrazenia fizyczne dystansowe : D. Moimi faworytami są Apollo oraz Ah Muzen Cab. Jakieś propozycje którego powinienem wybrac? Jesli chodzi o moj gust to wlasnie obaj sa spoczko, tylko nie wiem jak to dalej wyglada w praktyce.

ADC :

1) Anhur

2) Apollo

3) Cupid

4) Neith

Wybieraj . Dla mnie najlepszy jest Cupid .

Ullr

Ja osobiście preferuje neith lecz gdy nią gram i w przeciwnej drużynie jest cupid to kupid mnie cisnie ;p

HMmm jeżeli zaczynasz swoją zabawę z adc to pierwsze co trening to na początek Neith potem przerzucasz się na konkretne adc czyli apollo,artemis,rama,ullr topowi adc w grze jak na tom chwilę ale nie mówię ze anhur,cupid,amc nie jest złe bo jest dobre. ale nie są uważani za taki adc np do pre maidów lub rankedów

Mi najlepiej gra się Apollem.

Na SMITE znam się średnio, ale oglądałem wiele streamów i Apollo, moim zdaniem, wypada całkiem nieźle - szybkie czyszczenie farmy, ładny pasyw i w dodatku bardzo dobry escape.

Pocinam sobie ostatnio Neith i jest calkiem spoko : ) Tylko tu pytanie, czy wypada ona gorzej niz przykladowo Apollo? Wnioskuję po :

Mmm jeżeli zaczynasz swoją zabawę z adc to pierwsze co trening to na początek Neith potem przerzucasz się na konkretne adc czyli apollo,artemis,rama,ull

Jak dla mnie Neith to najbardziej Op ADC w grze. Masa CC, i genialny escape system sprawia, że nawet największy focus nie jest dla niej groźny.

neith najlepsza .

Każdy ADC jest DOBRY w dobrych rękach. Tak.. wydaję się że Neith jest najlepszym wyborem.. prosta, ładna czego chcieć więcej? ;]

neith i cupid polecam.

Dziękuję bardzo za pomoc. Wybór padł na Neith.

Cześć. Otóż gram sobie troszkę w SMITE. Ostatnio naszla mnie ochota na kupienie jakiejś postaci z roli AD Carry, tak to sie chyba tutaj nazywa. Mniej wiecej chodzi o postacie zadajace obrazenia fizyczne dystansowe : D. Moimi faworytami są Apollo oraz Ah Muzen Cab. Jakieś propozycje którego powinienem wybrac? Jesli chodzi o moj gust to wlasnie obaj sa spoczko, tylko nie wiem jak to dalej wyglada w praktyce.