Wybór gry

Witam. Otóz mam problem z wyborem gry. Nwm, czy kupić dishonored(1), titanfall(1), czy call of duty ghosts(1, jakby inaczej). Doradźcie, koledzy mili. Miłoby było, gdybyście podali argumenty, możecie też zaproponować coś podobnego.

- titanfall 1 martwe (zaraz wychodzi 2)
- call of duty ghosts to totalna porażka w kwestii optymalizacji i "innowacji", poza tym zaraz wychodzi nowy CoD
- dishonored to dobrze zrobiona gra która powinna Cię wciągnąć na jakieś 10h. Jedyny "minus" że nie jest multiplayer

Dodam, że niedługo wychodzi Dishonored 2, więc jeśli gra ci się spodoba, to niedługo będziesz miał okazję zagrać w kontynuację. Jeśli grałeś w jakieś skradanki typu Thief, to Dishonored powinien ci się tym bardziej spodobać. Rozgrywka jest bardzo przyjemna i nie jesteś ograniczony do skradania, jeśli preferujesz inny styl gry. Gra przede wszystkim oferuje wiele możliwości dojścia do celu co jest na duży plus. Motyw gry jest ciekawy, chociaż fabuła nie toczy się nie wiadomo jak, jest prosta, mało zaskakująca, ale satysfakcjonująca.

Co do titanfalla, chodzi mi o singla a nie o multi.

A far cry 4?

Tak w ogóle to czego ty szukasz? Taniej strzelanki z dobrą i w miarę długą kampanią (+5h)? Jak tak to obczaj sobie z tych w miarę nowszych - BioShock Infinite, Max Payne 3, Wolfenstein: The New Order, Far Cry 4, Spec Ops: The Line... Nie wiem w co tam jeszcze grałeś, ale jest jeszcze sporo innych fajnych tytułów ; )

1osobowa, najlepiej. strzelanka

Dobra, biegnę po psc na far cry 4 :D

za grosze można kupić SpecOps The Line, bardzo dobra gra i strasznie noedoceniona, swietna historia. Gra typu Gears of War.

Spec ops mam, ale nie grałem

Witam. Otóz mam problem z wyborem gry. Nwm, czy kupić dishonored(1), titanfall(1), czy call of duty ghosts(1, jakby inaczej). Doradźcie, koledzy mili. Miłoby było, gdybyście podali argumenty, możecie też zaproponować coś podobnego.