Wycena kont - League of Legends

Siema, ostatnio myślałem o sprzedaży swoich kont w LOLu i zastanawiam się ile są warte.

Informacje o pierwszym koncie:

  • Serwer: EUNE
  • Ranking: Diamond w sezonie drugim, aktualnie Diamond Division V.
  • 10 stron z runami
  • Runy na każdą pozycje - support, adc, mid, top, jungla - także jest w czym wybierac.
  • 74 championy.
  • Skiny: Unchained Alistar, Amethyst Ashe, Victorious Janna, Angler Jax, Statue of Karthus, Judgment Kayle, Prestigious LeBlanc, Dragon Fist Lee Sin, Brolaf, Royal Shaco, Emerald Taric, Armor of the Fifth Age Taric, Battlecast Xerath.

Informacje o drugim koncie (stary smurf z euw):

  • Serwer: EUW
  • Ranking: Gold w sezonie drugim, aktualnie Gold Division III (spadłem z Gold I, bo przestałem grać)
  • 2 strony z runami.
  • Runy na adc i mida.
  • Około 30 championów.
  • Kilka skinów, m.in. RIOT Graves i Full Metal Rammus.

Według mnie

1 konto +200zł

2 konto max 50zł

@UP

Z drugim kontem to się zgodzę ale pierwsze jest o wiele więcej warte ze względu na dywizję, ilość run itd.

Pierwsze za okolo 200 do 250 zl, a drugie maks 60 zl. Jednak niewiadomo czy ktos bedzie chetny kupic konto za tyle pieniedzy.

Napisałem, że ponad 200zł, a nie że 200zł ot tak :D

+200zł to może być nawet 500zł

Wartość podnosi tu praktycznie tylko dywizja. Ze skórkami to wiadomo.... są i polaczki którzy skóreczki "za free" zdobędą i dlatego też wartość realna kont ze skórkami spadła. Z 200zł za pierwsze konto to powinno pójść i polecam wystawić jak najwcześniej po tym jak poszły bany za aferę z RP-kami bo zdesperowane dzieci kont potrzebują :)

Ja swoje konto diamond V sprzedałem za 260 dolarów. Nie opłaca się sprzedawać konta za polską walutę :P

Owszem, ludzie w innych krajach są skłonni wykładać o wiele większe sumy~ Polacy jedynie szukając okazji, kiedy za granicą sprzeda się za 4/6 razy drożej.

1. 200-300

2. 50

Xay3 , konto które sprzedałeś znajdowało się na EUNE?

Miałem darmowy transfer to dałem na EUW wiadomo że większe ceny tam raczej są :D ale aż tak dużej różnicy nie powinno być

Niemcy mają grubsze portfele zwłaszcza jeśli chodzi o gry :)

Liga/Dywizja podnosi cenę? Śmiech na sali haha (: a tak wgl. To w Polsce po 1 nie opłaca się sprzedawać, po 2 W POLSCE nikt ci za konto nie da więcej niż 80 zł.

Liga/Dywizja podnosi cenę? Śmiech na sali haha (: a tak wgl. To w Polsce po 1 nie opłaca się sprzedawać, po 2 W POLSCE nikt ci za konto nie da więcej niż 80 zł.

nie ma to jak wypowiadac sie nic o tym nie wiedzac, konto pogoni za 150-200 zloty luznymi portkami[tak, jest szansa na wiecej], twoje smieszne komentarze nie wnosza nic na ten temat[no dobra, moze 1 punkt to racja] "liga/dywizja podnosi cene? smiech na sali" prawda jest, ze podnosi cene, a jesli tego nie rozumiesz, to juz twoj problem.

No to zeby nie zakładać nowego tematu, prosiłbym o wycenę konta bo sam się nie orientuje. Konto posiada 72 championy, do wydania 2191 RP oraz 6495 IP. Siedze w dywizji Diamond 1 na serwerze EU Nordic & East, platynowa obramówka na sezon 2. Skiny: Mafia Miss Fortune, Cottontail Teemo, Victorious Janna, Sheriff Caitlyn oraz te śmieciowe free z FB i Youtube. Konto nigdy nie było banowane, zawieszane czy bóg wie co. 5 stron run(ADC, APC, Support, Top/Jungle)

Za ile opchne?:P

nie ma to jak wypowiadac sie nic o tym nie wiedzac, konto pogoni za 150-200 zloty luznymi portkami[tak, jest szansa na wiecej], twoje smieszne komentarze nie wnosza nic na ten temat[no dobra, moze 1 punkt to racja] "liga/dywizja podnosi cene? smiech na sali" prawda jest, ze podnosi cene, a jesli tego nie rozumiesz, to juz twoj problem.

nom zobacz sobie po ile chodzą takie konta na allegro...

A liga/dywizja nie podnosi ceny bo jak ci taki typek kupi konto a sam lami to i tak spadnie... liga i dywizja NIE podnosi ceny. Tak trudno to zrozumieć?

nom zobacz sobie po ile chodzą takie konta na allegro...A liga/dywizja nie podnosi ceny bo jak ci taki typek kupi konto a sam lami to i tak spadnie... liga i dywizja NIE podnosi ceny. Tak trudno to zrozumieć?

To chyba ty nie rozumiesz podstaw. Co byś wolał: Zapłacić 100 zł za konto w Silver V i potem przez rok piąć się w górę czy zapłacić 200 zł za konto w Diamond II? Ja osobiście wolałbym to drugie. A przeciętny "typek" kupi konto choćby dla szpanu, a jeżeli na koncie jest trochę RP to i nazwę zmieni.

Wczoraj sprzedałem jedno konto, dzisiaj drugie. Diamond Division V poszło za 200$, poszłoby pewnie i za 300$, tylko ebay usuwa aukcje po kilku godzinach, po odjęciu prowizji dla paypala i ebaya na czysto wyszło około 520zł. Drugie konto poleciało za 60 euro, ale już poza ebayem, czyli 250zł.

Dodam jeszcze, że oba konta kupili Francuzi, zeszły jak ciepłe bułeczki, bo dopiero wczoraj zebrałem się, żeby powiązać konta paypala z bankowym i powystawiać to wszystko.

Nie chcę robić nastepnego tematu dlatego pozwolcie ze też zapytam się o wycene:

5 skórek normalnych(975)

65 bohaterów

Dywyzja platynowa 5

3 pełne strony run

Siema, ostatnio myślałem o sprzedaży swoich kont w LOLu i zastanawiam się ile są warte.

Informacje o pierwszym koncie:

  • Serwer: EUNE
  • Ranking: Diamond w sezonie drugim, aktualnie Diamond Division V.
  • 10 stron z runami
  • Runy na każdą pozycje - support, adc, mid, top, jungla - także jest w czym wybierac.
  • 74 championy.
  • Skiny: Unchained Alistar, Amethyst Ashe, Victorious Janna, Angler Jax, Statue of Karthus, Judgment Kayle, Prestigious LeBlanc, Dragon Fist Lee Sin, Brolaf, Royal Shaco, Emerald Taric, Armor of the Fifth Age Taric, Battlecast Xerath.

Informacje o drugim koncie (stary smurf z euw):

  • Serwer: EUW
  • Ranking: Gold w sezonie drugim, aktualnie Gold Division III (spadłem z Gold I, bo przestałem grać)
  • 2 strony z runami.
  • Runy na adc i mida.
  • Około 30 championów.
  • Kilka skinów, m.in. RIOT Graves i Full Metal Rammus.