Wycena konta WOW

Witam, ze względu na to, że nie mam czasu na WoWa, bo nawał pracy i już nie te lata :slight_smile: chciałbym odsprzedać swoje konto, bo szkoda, żeby zmarnowały się itemy, które zdobywałem niekiedy całymi tygodniami i miesiącami.
Ogólnie lewele bohaterów to crapy, bo dawno nie grałem i na to nie zwracałbym uwagi. Natomiast cena to same itemy i mounty.

Na koncie mam między innymi:

  • Ashes of Al’ar
  • Midnight
  • Time lost proto drake ( tygodnie, miesiące kampienia)
  • Xinlao
  • Raven Lord
  • Phosphorescent Stone Drake
  • MASĘ itemów do transmoga
  • takich jak The Horseman’s Horrific Hood czy różnorakie enchanty

Ile mógłbym wziąć za to konto?

50-80 zł w zależności jakie to poziomy itd bo itemy powiem tak owszem może i zdobywałeś tygodniami a może nawet miesiącami ale ceny tych itemów nie są takie jak kiedyś wow powoli upada …

To faktycznie niewiele biorąc pod uwagę ceny, które pamiętam sprzed 10 lat, kiedy byłem jeszcze w temacie.

Myślę, że więcej niż kilkadziesiąt złotych. Fakt, że można łatwo farmić większość z nich, nie zmienia tego, że i tak zabierze to kupę czasu zanim się je zdobędzie, zwłaszcze pierwsze trzy z listy.
Problemem będzie to żeby znaleźć kupca, bo większość osób na tym etapie ma już swoje konta w WoWie od lat, a zakładam, że nie masz pewnie shadowlands co też będzie minusem dla kupca.
Niemniej myślę, że za taką kolekcję wyłożyłbym ze 150 zł

Może 100zł, przecież ta gra polega na zdobywaniu itemów samemu, a nie kupowaniu ich. A tutaj jeszcze możesz dostać bana.

Jak nie masz Szadołlandsów i abo to 20 PLN bo to tak naprawdę gówno itemy masz co nikt na to nie patrzy

nie no myślę że 1000zł to lekko takie rare konto

Niestety, nic ciekawego. W ogóle nie jestem kolekcjonerem mountów, a mimo tego większość z tych, które wymieniłeś i tak posiadam. Dużo bardziej atrakcyjne są tytuły za rzadkie i trudne osiągnięcia oraz takie, których nie da się już zdobyć.

Time-lost proto drake zajmuje tylko tyle czasu osobom które nie mają pojęcia jak się takie rzeczy zdobywa.

Mounta można kupić za mniej niż cenę tokena od ludzi którzy wiedzą jak działa phasing.

raczej symboliczne 5 dych, wiecej to nie jest warte biorac pod uwage przejscie wowa na microfost to z polowa ludzi ucieknie, a ibyc moze gra bedzie f2p z p2w.

Panowie spokojnie :smiley: ja jestem dinozaurem i poważnie nie jestem JUŻ w temacie :slight_smile: Tak tylko zapytałem z ciekawości, bez spiny. Przecież to luzna rozmowa w sumie o niczym a konto to nie ręka i w sumie to nie zależy mi już na nim jak kiedyś :smiley: Jak się nie sprzeda to blizz usunie z czasem i tyle :slight_smile:

1lajk

Marzenie biednego polaka.

nie słuchaj tych ‘‘expertów’’ Ja nigdy w wowa nie grałem i powiem ci że te itemy są warte pomiędzy 400/500zł a jak znajdziesz kolekcjonera to nawet i więcej. Zrób aukcje i po prostu niech licytują. Bo ci tutaj na portalu to nawet ceny chleba aktualnej nie znają a co dopiero takiego konta w wowie.

1lajk

Ja nigdy w wowa nie grałem i powiem ci że te itemy są warte pomiędzy 400/500zł

idz pan trolować gdzie indziej