Wycena konta

Potrzebuje ostatnio kasy i nie wiem czy by nie sprzedać konta. Ile jest warte?

KV 4 wymaksowane

IS ma najlepsze działo i wieże

Churchill III czołg premium

Cromwell wymaksowany.

Mysle ze maks 50 wyciagniesz ale moge sie mylic. Tez mam konto na sprzedanie prawie wszystko mam na nim tylko kupca brak :P

tylko kv sie nadaje do czegos, dwie dychy moze dostaniesz

jak nie dyche... do kv-1 mozna w jeden dzień dojść

9,99zł mogę być winny grosika?

Takiego konta nie ma co sprzedawać bo tak naprawdę jest nic nie warte... Jak masz przynajmniej jeden X tier to możesz coś kasy zawołać za to.

A ile może być warte konto z Lowe, IS-7, ISU 152, KV1, KV1S i pare innych "gorszych"

Ze względu na Lowe i IS-7, ewentualnie ISU możesz dostać nie więcej niż 200zł, reszta bez szczególnego znaczenia

200 to nie, raczej 120-150 by dostał o ile znajdzie kupca, ciężko teraz konta w WoT sprzedać..

Nie pisałem "ile by dostał" tylko ile warte jest jego konto. Ciężki czołg premium 8 tieru, jakim jest Loewe wart jest +/- 160 zł, teraz trzeba potrącić z tego trochę, bo 160 zł płacimy za czołg, który możemy przydzielić na swoje konto, ten jest "uziemiony" na koncie sprzedającego - zatem jego wartość jest niższa od sklepowej. Stawkę podnosi IS-7, nikt mi nie powie że ciężkie tanki 10 poziomu schodzą za 20 zł, trochę ogłoszeń już w swojej karierze widziałem. Wartość tego konta to ok. 200 zł i nie jest ona ani trochę zawyżona.

@up no pewnie, że ciężko sprzedać, szczególnie u nas. To nie Chiny czy Korea, gdzie wydaje się majątek na gry sieciowe. Dla Polaka wydanie 200 zł na konto w grze, która ma maksymalnie 2 lata przyszłości, bo potem zostanie wyparta przez inne produkty, to trochę "utopione" pieniądze.

http://allegro.pl/show_item.php?item=3539774740

Dobrze wyceniłem?

Ja swoje oddałem, nikt tego kie kupi. Ta gra już upada, niestety.

warn_ico.png
Warn za Offtop. - crracked

Upada haha bo pewnie czołgi z WT zgniotą wota...

Upada haha bo pewnie czołgi z WT zgniotą wota...

Pewnie tak! poczekamy zobaczymy.

A teraz za ile pójdzie?

ST-1 stackowy

Comet na full

IS na full

Churchill III premium

A teraz za ile pójdzie?ST-1 stackowyComet na fullIS na fullChurchill III premium

20 zł

Niestety, zbyt późno się obudziłeś teraz wchodzi War Thunder. Przykro mi ale taka jest prawda.

warn_ico.png
Otrzymałeś już jedno ostrzeżenie za offtopowanie. Czy niczego Cię to nie nauczyło? Znowu offtopujesz. Warn.

~ AlphaWolf

Za ile pójdzie moje konto: 20 X tierów (121, Bat 25t, AMX 50B, Bat 155, E-50M, E-100, Jagd E100, GW Typ E, FV4202, M48A1, T110E5, E4, E3, T57 HY, T-62A, IS-4, IS-7, Obj 263, Obj 268, Obj 261), oprócz tego posiadam AMX 50 100, ARL V39, T-25, T2 LT, T-127, T-54 oraz T34. Dużo czasu spędziłem przed tą zj**... grą wtedy gdy grałem w ESLu i CW. Teraz gra mi się znudziła.

takie rzeczy są karane banem, chyba wiesz

Potrzebuje ostatnio kasy i nie wiem czy by nie sprzedać konta. Ile jest warte?

KV 4 wymaksowane

IS ma najlepsze działo i wieże

Churchill III czołg premium

Cromwell wymaksowany.