Wyciszenie na oficjalnym forum Overwatch za ... szukanie koleżanki do gry

Witam wszystkich. To mój pierwszy post na forum. Chciałbym się podzielić pewną ciekawostką.

Wczoraj wieczorem założyłem temat na oficjalnym forum Overwatcha w języku angielskim. Napisałem tam tylko że szukam koleżanki do gry w QP.

Dzisiaj rano dostałem informację że jestem wyciszony.

Rozumiem zasady np. na społeczności gg.(girls gamer) Overwatch gdzie nie można wskazywać kobiet do wspólnego grania jeśli się identyfikuje jako mężczyzna. Bo taką społeczność założyły dziewczyny dla dziewczyn.

Ale żeby na oficjalnym forum gdzie siedzą wszyscy gracze bez względu na płeć obowiązywały takie same reguły?

Żeby było śmiesznej dla ‘bezpieczeństwa’ wcześniej przeszukałem czy ktoś nie założył podobnego tematu. Na polskim forum Overwatcha, ktoś założył podobny i poza wyzwiskami od stulejarzy innego forumowicza nie stało mu się nic. Przeczytałem też Code of Conduct przed samym założeniem tematu i nie wiem który punkt złamałem.

To boli jak się lubi i gra we wszystkie gry Zamieci, i się w nich nie trolluje, nie oszukuje i nie robi nic co by naruszało regulaminy. I dostaje wyciszenie z czapy :confused: Straciłem też pewnie wszystkie endorsements w Ovku za te wyciszenie.

linka do tego Twojego tematu masz?

[Edit] - Polski GM zdjął mi wyciszenie. Jakiś durny ban z automatu.