Wymagania Sprzętowe

Witam zastanawiam się nad rozpoczęci gry w Revelation Online.Tylko mój komputer nie jest jakiś mega nowy i mocny.I teraz mam pytanie czy na moim pc odpalę to mmo.

Karta Graficzna:Radeon Graphics HD 6370M 1Gb

Ram:3Gb

System:Windows 7

Procesor:Intel Core i3

Odpalisz, może nawet nie będziesz musiał gasić tego drewna ;)

To są minimalne wymagania gry. Wychodzi więc na to, że Revelation powinno Ci pójść : )
System: Windows XP SP3
Procesor: Intel Pentium dual-core 2.4GHz processor.
Pamięć: 2 GB RAM
Karta graficzna: GeForce 9500GT / GT610 or Intel HD4000 graphics card
Połączenie internetowe: Połączenie szerokopasmowe

Odpalisz gram na podobnym lapku bez problemu.

Jeśłi w minimalnych jest dual core i integry intela/seria GT Nvida. to wiesz że gra działa nawet na tosterze.

Niestety nie prawda .

Probowalem odpalic na lapku z i5 8gb ramu i intelun 5500 HD i na minimalnych ustawieniach nie mialem nawet 30 stabilnych klatek .

Wiec raczej na tosterze nie pojdzie :)

Pozdrawiam

Ja też na nowym komputerze miałam problemy z optymalizacją. Ilości klatek nie sprawdzałam, ale gra przycinała dosyć często, niezależnie od ustawień graficznych. To była jednak pierwsza beta, więc możliwe, że od tego czasu zmieniło się to na lepsze.

Niestety nie prawda .

Probowalem odpalic na lapku z i5 8gb ramu i intelun 5500 HD i na minimalnych ustawieniach nie mialem nawet 30 stabilnych klatek . 

Wiec raczej na tosterze nie pojdzie  

 

Pozdrawiam 

To dziwne bo ja mam też i5, 8gb ram i geforce 920m i na full mam 40-50 fps'ów

To dziwne bo ja mam też i5, 8gb ram i geforce 920m i na full mam 40-50 fps'ów

Geforce 920 a gówno intel 5500 to inna bajka .

Ja chcialem tylko dac info ze na kartach intelu ciezko z normalnym , stabilnym graniem

Geforce 920 a gówno intel 5500 to inna bajka .

Ja chcialem tylko dac info ze na kartach intelu ciezko z normalnym , stabilnym graniem

No a czego się spodziewałeś po zintegrowanej karcie graficznej?

To dziwne bo ja mam też i5, 8gb ram i geforce 920m i na full mam 40-50 fps'ów

nie uwierze jak nie zobacze. 920M to chłam jakich malo na poziomie integry. Na tej karcie Overwatch na ultra low przy 720p ledwie 30 klatek ma, a co dopiero revelation.

Witam zastanawiam się nad rozpoczęci gry w Revelation Online.Tylko mój komputer nie jest jakiś mega nowy i mocny.I teraz mam pytanie czy na moim pc odpalę to mmo.

Karta Graficzna:Radeon Graphics HD 6370M 1Gb

Ram:3Gb

System:Windows 7

Procesor:Intel Core i3

Odpalisz, ale nie pograsz komfortowo. Kazdy o tym wie i nie ma co klamac w zywe oczy. Zapamietaj ze minimalne wymagania sluza nam do informowania nas o tym ze gre odpalimy, ale nie pogramy plynnie. Nie pisze tego zlosliwie czy cos, po prostu 30 klatek to nie plynnosc w grach 3D.

Tutaj screen ze zwykłego robienia questów

A drugi z miasta gdzie jest dużo ludzi

A tutaj dwa bonusy xD

Mam wyłączone cienie, AA na 2 i wszystko śmiga.

Tutaj screen ze zwykłego robienia questów


 

A drugi z miasta gdzie jest dużo ludzi



 

A tutaj dwa bonusy xD


 


Mam wyłączone cienie, AA na 2 i wszystko śmiga.

Zwracam honor, choc to naciagane bo cienie robia spore obciazenie i dzieki nim gra nie wyglada plasko :) Tak czy siak jestem milo zaskoczony. Rev ma lepsza optymalizacje niz OW :)

Wiec jest nadzieja dla zalozyciela tematu, choc 3gb ram troszku mnie martwi.

Mi jakoś cienie zawsze przeszkadzają xD ja lubię wszystko dobrze widzieć. Optymalizacja jest dobra, ale nie najlepsza. Nie znam się, ale jeżeli dobrze zauważyłem jeżeli dużo się dzieje na ekranie to gra samoistnie zmniejsza trochę detale. Jeszcze często jest tak, że różne obiekty dość długo się doczytują tutaj chyba sprawę zalatwiłby lepszy dysk. Ogólnie liczę, że za kilka update'ów będzie lepiej.

Tak żeby tematu nie zakładać.. dlaczego na i3 3,4Ghz 12gb ram GT630 na najniższych mam ledwo 30fps? na wysokich jest to samo... a zmiana ustawień zdziała tyle ze albo wzrośnie o 2 fpsy albo zmaleje o 2.. jakieś pomysły?

Tak żeby tematu nie zakładać.. dlaczego na i3 3,4Ghz 12gb ram GT630  na najniższych mam ledwo 30fps? na wysokich jest to samo... a zmiana ustawień zdziała tyle ze albo wzrośnie o 2 fpsy albo zmaleje o 2.. jakieś pomysły?

Ponieważ twoja karta graficzna nadaje się na śmietnik.

Właśnie coś tak czułem że karta za 100 zł nie będzie dawała rady. Chociaż... GTA 5 na średnio-wysokich działa. Dobra dzięki :v

gra ma zwalony window mode, wystarczy przełączyć na full screen i klatki szybują ostro w górę, wie ci co mają swoje wypaśne kompy i płaczą , niech najpierw to zrobią, u mnie po tym zabiegu chodzi na full detalach w 1080p 60-70 fps (gtx1050ti)

dodam , ze standardowo w window full screen sie odpala i czesto do tego wraca, jak ponownie uruchamiamy gre, wiec należy przełączyć na full screen i tego pilnować

ja nic nie zmieniałem w tej grze, gram na lapku lenovo y700, wszystko mam na full i 40-50 klatek mam zawsze

Witam zastanawiam się nad rozpoczęci gry w Revelation Online.Tylko mój komputer nie jest jakiś mega nowy i mocny.I teraz mam pytanie czy na moim pc odpalę to mmo.

Karta Graficzna:Radeon Graphics HD 6370M 1Gb

Ram:3Gb

System:Windows 7

Procesor:Intel Core i3