Wymagania systemowe Diablo IV - zakup laptopa

Witam,
mam zamiar kupić laptopa gamingowego do Diablo 4. Czy ktoś może odpowiedzieć na pytanie jakich parametrów sprzętowych w laptopie powinienem szukać, aby móc grać w diablo 4 na maksymalnych ustawieniach w FULL HD przy 144 fps?

grałem w betę na tym Laptop HP Pavilion Gaming 15 120 fps w najwiękeszej zadymie jaka była w grze detale wszytko full.

lepiej poczekaj na mobilne RTX z serii 4000, które powinny się pojawiać w pierwszym kwartale 2023

Byle co z rtx 3060… Za 4-6 tys kupisz. Osobiacie sensu laptopa nie widze kupowac bo - wyje i robi sie cieplyi ma maly ekran a jak dolaczysz monitor to bedziesz mial lag input … Kupowanie lapka ppd jedna gre jak dla mnie mija sie z celem .

jeśli ma być to laptop za 4-6 tys to na pewno sensu niema bo to nie są laptopy gamingowe tylko psełdo gamingowe w których dojebali procek i grafe a przyoszczędzili na chłodzeniu, obudowie i sekcji zasilania. Przez co takie pseldo gamingi gną w w pacach, smażą jaja i padają szybko po gwarancji. Coś sensownego kupić to trzeba 12-15k wydać. Wiadomo że w tej cenie złożysz pc z i9 i rtx4080 ale nie zapominaj że są ludzie którzy dużo podróżują i chcą łatwo przemieszczać sprzęt.

Tak laptop za 15 k na granie w diablo wez czlowieku sie zastanow…taki asus rog w zupelnosci wystarczy czy jakikolwiek z rtx 3060 . Uwielbiam ludzi ktorzy inwestuja caly swoj dobytek w gry ew mama tat kupil…2 maja tyle kasy ze nie maja co z nia robic i proponuja rzeczy na , ktore przecietny czlowiek poprostu nie wyda bo ma inne priorytety.

sensowną konstrukcja z 3060 to 8-10k ale jak ktoś jest masochista to mu za 4k wystarczy do smażenia jaj. Inna kwestią że nie sądzę żeby d4 na wysoki ustawieniach i 1080p w dużym skupiska mobow/graczy utrzymało płynne 60 klatek na tej karcie.

Kup se lapka za 2 tysie, dobrog neta i graj po GForce NOW, 50pln za wynajem maszyny na miesiac z RTX

kolega widzę jest nie na bieżąco bo bizard się wypioł na Nvidie i ich GeForce new usuwając swoje gry z Ich usługi więc takie rady możesz sobie wsadzić;)

Sorry, jestem debilem