Wymiana diamentów za Zen

Witam, gdy gra wychodziła byłem w stanie od razu wymienić diamenty na walutę premium, czy obecnie z miliomowymi zamówieniami na Zen jest jakakolwiek szansa by zdobyć Zeny za diamenty?

Wystawiasz i czekasz, ktoś w końcu sprzeda. Mi tam po wejściu dodatku parę wpadło. Ale wole wydawać diamenty AH niż na zeny.

@Organista
Może powiesz coś więcej na ten temat. Ja też dopiero zacząłem swoją przygodę z Neverwinter Online. Ogólnie najbardziej mnie interesuje zdobywanie waluty z IS i zakup Enchanted Key.

z walutą premium nie ma problemu. dajesz ofertę, i czekasz. w końcu ci ktoś sprzeda. raz po godzinie, raz po 3 dniach. ale w końcu kupisz. najlepiej nie czekać na całą kwotę, tylko jak masz diamenty to kupuj po trochu

Generalnie polecam kupić VIP za 500k astrali, wtedy każdego dnia dostajesz darmowy Enchanted Key. Opłaca się bo nawet bez dobrego dropa zwróci ci się ten koszt a przy szczęściu jeszcze sporo zarobisz.

500k to nie dużo na end gamie, można w pare dni zdobyć zwłaszcza, że podnieśli limit dziennego “przerabiania” astrali do 100k.