Wymiana przedmiotów

Witam, to mój pierwszy post, więc się przedstawię. Jestem Wiktor, i jestem z Jaworzna i lubię dote.

Chciałbym zobaczyć czy są jacyś gracze doty, chętni na wymiane przedmiotów w dotce. Jak coś to na steamie mam nick Quasek i najbardziej szukam przedmiotów dla Mirany. Czasem zdarzają się double lub przedmioty dla herosow, którymi i tak nie gram, wieć zapraszam do zostawiania nicków, poszukiwanych przedmiotów itp.

TooHypsta chętny na wymianę :). Jestem właściwie codziennie więc nie trudno mnie złapać :D

Quasek zgubiłeś T w nicku powinno być Qutasek

warn_ico.png
Obraza użytkownika - Saluś
Quasek zgubiłeś T w nicku powinno być Qutasek

Na prawdę nie masz co robić tylko obrażać innych ludzi. I te twoje wyzwiska są na miernym poziomie...

Do wymiany przedmiotów z Doty służą dwie (poprawka, istnieją trzy, z tym że jedna z nich jest już w 95% rosyjska).

http://www.dota2lounge.com/ - gdzie wystawiamy co chcemy za to, co mamy. Służy do wymiany gracz-gracz.

http://www.dota2wh.com/ - gdzie sprzedajemy botom przedmioty (o ile są one wycenione oraz nie ma ich zbyt wielu w "magazynach") za złoto, dzięki któremu z kolei można kupować przedmioty na ich stronie.

Kilka rad i porad:

- Obydwie strony wymagają bezpiecznego logowania przez konto steam. Jest bezpiecznie, przynajmniej jeśli idzie o poruszanie się po serwisach (wiadoma rzecz, istnieją oszuści, spekulanci i inne elementy)

- Na niektóre przedmioty na warehousie trzeba polować - pojawiają się i znikają.

- Wartość przedmiotu w Docie to nie tylko jego rarity (common-uncommon-rare-mythical-legendary-specjalne) ale także w pewien sposób czas kiedy się pojawił. (Dlatego też 95% przedmiotów dla Omniknighta, Juggernauta, Witch Doctora ma bardzo małą wartość).

- Przed kupieniem czegokolwiek na loungu zalecam sprawdzenie innych proponowanych wymian.

- Zaopatrz się w słownik polsko-rosyjski ponieważ zaznaczone okienko "I want to recive messages in english" nic nie daje :)

Mam do wymiany Korone Polimorfii (morphling, niepospolity), Widłochwyt Wielkiego Skrytobójcy (BH, pospolity), Rogi Władcy Puszczy (NP, pospolity), Odłamek Piekieł (Lion , pospolity). Jakby ktoś chciał któryś z przedmiotów to przyjmę każdy pospolity przedmiot (tylko za koronę niepospolity) którego nie mam nick steam Darnokx13 (Gentleman's Pr0 Gaming)

http://dota2lounge.com/ - lepiej tutaj zamieniajcie albo stawiajcie na mecze profesjonalnych teamow. Ja wlasnie obstawilem 5 meczy, zobaczymy jak wyjdzie.

EDIT.

Wlasnie udalo mi sie wygrac swoj pierwszy zaklad ;p

Ma ktoś na trade skrzydła i naramienniki Apokaliptycznego Ognia (apocalyptic fire)? :P

Panier Słonecznego Bóstwa - Oferuję rare topór dla Axe-ten ze skrzyni krystalicznego chaosu.

Frostiron helm i fist dla Tuska- mam kilka ciekawych itemków na trade.

Trade 1:1 (nie bądźmy Azjatami :P)

Nick: Dildo Vaggins (wcześniejszy TooHipsta)

Ewentualnie cokolwiek z setu Yoskreth dla Maginy :P

Poszukuję itemów dla Crystal Maiden, w zamian mogę zaoferować atrakcyjne przedmioty. Pisać na PW.

Ja chętnie bym wziął jakieś przedmioty dla Drow Rangera. Mam kilka pospolitych i 1 niepospolity przedmiot do wymiany + mogę dorzucić jakieś boxy jakby ktoś był zainteresowany.

Jezeli macie kilka malo wartosciowych rarow(axe, omni), mozecie je zabetowac. Tydzien temu startowalem z 1 rarem. Teraz mam Key , Myth luk do meduzy i dendro. Przy lekkim farcie lub dobrym obeznaniu w scenie e-sportowej doty, mozna sie fajnie dorobic.

Przyjmę itemki dla Pudge. ;) Oczywiście wymianka.

A jakie itemki na pudge chcesz ?;p

Miecz 11 Przekleństw dla Dooma na sell :>

Ja mam na wymianę Winged Paladin's Armor i Winged Paladin's Defiance. Oprócz tego posiadam zbiór różnego rodzaju uncommon'ów i common'ów w którym może znajdzie ktoś coś przydatnego. Nie mam żadnych wymagań więc rozpatrzę każdą propozycję.

Witam, to mój pierwszy post, więc się przedstawię. Jestem Wiktor, i jestem z Jaworzna i lubię dote.

Chciałbym zobaczyć czy są jacyś gracze doty, chętni na wymiane przedmiotów w dotce. Jak coś to na steamie mam nick Quasek i najbardziej szukam przedmiotów dla Mirany. Czasem zdarzają się double lub przedmioty dla herosow, którymi i tak nie gram, wieć zapraszam do zostawiania nicków, poszukiwanych przedmiotów itp.