Wymienie BDO Konto za Elder Scrolls Online: Collection

Witam
Jak w temacie mam na wymiane konto BDO z kilomka 50lvl postaciami i głowną 56 warrior
na postaci znajduje sie z takich wazniejszych rzeczy:

  • Element listy
    Kasy około 80,000,000
    5x Value Pack 7 dni i jeden 30 dni na poczcie
    2 pety
    Dim Armor +11 (najlepszy na chwile obecną set)
    22 Exp 50% srcoll (60min każdy)
    Reszte wrzucę w postaci screena

Oczekuje Konto TESO: Collection (wszystkie dodatki koszt steam 209zł)

Otóż to konto po obliczeniach jest warte jakieś 60-80zł ze względu na ten VP.
80kk - to jest nic
5x 7dni VP + 30 dni to kalendarzyk i preorder z marketu
2 pety - darmowe
Dim jak i reszta boss armorów można łatwo pre-orderować w ostatnich czasach
Jeśli przez ostatnie 30 dni grałeś w bdo to musisz miec więcej niż 60 drop scrolli bo je wciskali do każdego eventu

1lajk

słaby matematyk coś z kolegi :wink:

No serio mówię, 378 GS robisz na ekwipunku który dostajesz za darmo z dropa bądź misji. Pri grunile duo mosy czy pri witche to aktualnie najtańsze możliwe i nawet gorsze rozwiązanie niż to co dostaje się z misji w Kamie/ Valencji. 56Lv wbijasz w 4 godziny, 50Lv jesli wiesz jak robisz to w 40 minut. Ja nie wiem komu ty chcesz kit wciskać za 200zł.

111 CP to jest nic do tego 121 energii to znaczy że jest ok +/1 20% contentu odkryte na koncie.

No coz to ze ty nie masz pojecia ( chociaz bardziej doszukuje sie proby znalezienia jelenia ) ile warte jest twoje konto. No to co poradzic … Ja nawet 50 zl za to bym nie dal.Jak dla mnie nawet BratKonesera zawyza ze wzgledu na VP. To konto nie ma nic wartosciowego … Darmowe pety > set grunil na pri > dim tree +11 joke nie warto nawet wspominac … Takie konto to now gracz ogaryna w max miesiac… Bardziej doswiadczony player ktory jzu wie co nie co o BD zrobi takie “cos” w 3-5 dni … Juz lepsze itemy dostaje sie z mapek i questow za free niz to co masz na sobie … Powodzenia w szukaniu fr… za ta cene…

To ja oddam muse 57 lvl Itemy t2 akcesoria zestaw wyfarmiony w komplecie nie pamnietam jak sie nazywa takze nic specjalnego
chyba 700 udźwigu
Bron mam chyba bares blade t3 i jakis spear t2 oglonie wychodzilo mi 400+ GS jakos
Do tego mam tam teraz jakies 300kk konia t7 albo t8 juz nie pamietam chyba 4 pety ale 2 tego samego rodzaju wiec uzywac mozna tylko 2 xD ogolnie dawno na konto nie wchodzilem wiec musial bym sprawdzic co sie tam znajduje. Ogólnie konto wyceniam na jakies 2000 zł jak ktoś. TAKI ŻARCIK. Za teso z Summer set z chęcią oddam w tej przecenionej cenie teraz albo sprzedam z chęcią za 100 zł

Chciałem być miły :frowning: dlatego zawyżyłem…