Wymienie konto w BDO

Hej, na koncie jest sorcer 62lvl po pen ruletce zostały 2x capotie ringi i 2x earring poniewaz craftowałem, Vell’s hart, sprzedałem tez tet dande wiec jest okolo 3mln kasy, 5 petów, jeden T3 dwa T2 i dwa T1. urugony, kutum, kzarka,dim tree ,bhegi na PRI. mozna sprzedac vella i kupic dwa tet bronie alkbo kto co woli. Wiecej nie moge pwoeidziec bo nie pamietam co tam zostało a gry nie mam pobranej chyba,ze znajdzie sie ktos chetny to mogłbym sprawdzic. Wymienie za konto do Teso, wowa badz jakies inne propozycje na priv.

Dam Cs go bez prime w ciemno.

A jakie konto do TESO Cię interesuje?

Jeśli chodzi o teso to chciałbym,aby były wykupione dodatki ponieważ grę i tak zacznę od zera.

Mam jakieś nieużywane, ale chyba na podstawce :stuck_out_tongue:

To fajna PEN ruletka bez backupów, teraz konto jest warte tyle co Minecraft na Windows 10. Polecam ochłonąć i pomyśleć co zrobiło się nie tak.

grałem dla zabawy wiec robiłem sobie pen ruletki i odbijałem eq lecz po setkach godzin grindu na foganach gra po prostu mi się znudziła i wiem, że nigdy do niej już nie wróce wiec chciałbym ją wymienić z kimś kto grał w jakąś inna gre i chciałbym tak ja jak spróbowac czegoś innego nie wydając kolejnych złotówek, na zakup gry/ petów. A co do Bdo jest to straszny pozeracz czasu, którego teraz nie mam aż tyle. Ani sił,aby znowu solo siedizec na spocie i grindowac. praktycznie zero interakcji z innymi graczami nie liczac nod warów. Chyba,ze nie masz eq i chodzisz na miru z party :stuck_out_tongue:

ale ziom… teraz to co masz zdobywa się po niecałym miesiącu gry ;; a wiem co mówie bo prowadzę gildię skierowaną do nowych graczy i właśnie mniej więcej po miesiącu ogarniają Bossgear na III a tu nawet tego nie ma… wcześniej przed sprzedażą EQ może i coś by zostało ale teraz?

tak rly to nie napisałem nic o tym EQ… co nawet paska zadnego nie masz?

prawda ze 62 jest coś warty ale to tyle w temacie…

Eq napisałem orienttacyjnie :slight_smile: A pety jednak sa cos warte :slight_smile: A nie chce za to pieniedzy tylko wymeinic na inna gre wiec nie wiem po co piszesz pod tym postem, konto jest nic nie warte :slight_smile:

a eq na tri mozna w jeden dzien zrobi cjesli np poleci ci vell, a takiego na koncie posaidam i posaidam tez dande na tet ktora zostala sprzedana wiec za ta kase + ta w storage mozna kupic sobie 4-5 itemkow na tet. Nie pozdrawiam :slight_smile: