Wynajem długoterminowy samochodu

Witajcie. Na poczatku zastanawiałem się nad leasingiem auta, ale widzę, ze od jakiegoś czasu coraz więcej firm wprowadza usługi wynajmu długoterminowego. No i nie ukrywam, ze zacząłem zastanawiać się nad tą opcją.

Czy ktoś moze korzystał?

Czy warto?

Dla małych firm oraz osób fizycznych może być to całkiem wygodne, rozumiem, ze bierzesz na firmę?

Tak na firmę.

No to wydaje mi się, że będziesz zadowolony. Jest to na pewno wygodne rozwiązanie jeśli nie chcesz decydować się na kredyt i jeśli nie masz na tyle dużo pieniędzy aby zakupić za gotówkę. Jeździsz nowym i ubezpieczonym samochodem, masz zapewnione ubezpiezcenie, serwisy aso też w cenie.
To mam jeszcze 2 pytania skoro orientujesz się w temacie
  1. Jak jest z oponami zimowymi. Musze sam kombinować czy mam z autem?

  2. No i jak to jest z opłatą wstępną? Wiem,ze w przypadku leasingu nie da się jej uniknąć. A jak jest w przypadku wynajmu?

Nie wiem jak w przypadku innych firm, ale mogę napisać jak to jest w przypadku Master1 (która jest zresztą chyba największą firmą oferującą wynajem samochodów w Polsce).

ad1. Komplet opon zimowych wraz z wymianą masz w cenie

ad2. Nie ponosisz opłaty wstępnej, ani opłaty końcowej. Płacisz po prostu miesięczną ratę, tak jak w popisanej umowie.

A może w takim razie doradzisz w sprawie marki samochodu? Biore pod uwagę Mercedesa Vito 9 os.

Potrzebuję czegoś wytrzymalego, na więcej osób, ale jednoczesnie z dobrą prezencją.

Nie wiem w jakim budżecie i w jakiej miesięcznej racie chcesz coś wynająć, ale myślę, że jesli potrzebujesz czegoś lepszego to będzie to dobra opcja. A w jakim celu kupujesz?

No bo raczej nie do przewożenia sprzętu budowlanego :wink: Ogólnie ciekawe modele tego typu to renault trafic czy opel vivaro

Potrzebny jest mi po prostu samochód do przewiezienia większej grupy posiadając jedynie kat B. I aby wyglądał jako tako z zewnątrz oraz wewnątrz.

No to myślę, ze będzie w porządku. Ogólnie skontkatuj się z master1. Zobacz co mają w tym segmencie. Możesz wybrać się do nich również na plac i zobaczyć co będą mieli na miejscu.