Wyprzedaż -75%, tylko w ten weekend (6-8 Marca)

https://www.guildwars2.com/en/news/pax-east-is-coming/

Promocja startuje o 6:00 (UTC-8), czyli o 15:00 czasu polskiego.

Orientuje się ktoś, czy jest możliwość rozpoczęcia ściągania GW2 przed jej kupnem, zaraz do roboty idę i chciałbym w tym czasie już zacząć ściąganie, żebym jutro już mógł grać.

Orientuje się ktoś, czy jest możliwość rozpoczęcia ściągania GW2 przed jej kupnem, zaraz do roboty idę i chciałbym w tym czasie już zacząć ściąganie, żebym jutro już mógł grać.

Nie sadze.

Orientuje się ktoś, czy jest możliwość rozpoczęcia ściągania GW2 przed jej kupnem, zaraz do roboty idę i chciałbym w tym czasie już zacząć ściąganie, żebym jutro już mógł grać.

http://cloudfront.guildwars2.com/client/Gw2Setup.exe proszę powinno pomóc

Czyli za 2 godzinki można już kupić ?

Na stronie jest info, natomiast nie wiadomo o której godzinie zmienią cenę na stronie

On March 6–8, we’re offering both the Guild Wars 2 Digital Heroic Edition and Digital Deluxe Edition for 75% off* to celebrate our WTS Finals and the playable demo ofGuild Wars 2: Heart of Thorns at PAX East!

Na stronie jest info, natomiast nie wiadomo o której godzinie zmienią cenę na stronieOn March 6–8, we’re offering both the Guild Wars 2 Digital Heroic Edition and Digital Deluxe Edition for 75% off* to celebrate our WTS Finals and the playable demo ofGuild Wars 2: Heart of Thorns at PAX East!

*Offer applies only to Digital Heroic Edition and Digital Deluxe Edition purchased through buy.guildwars2.com from March 6, 2015, at 6:00 a.m. Pacific Time (UTC-8) through March 8, 2015, at 11:59 p.m. Pacific Time (UTC-7).

To, że Ty nie grzeszysz inteligencją nie znaczy, że masz ludzi w błąd wprowadzać. Poza tym godzina była podana już we wcześniejszych postach w temacie(6:00 u nich to 15:00 u nas), więc tym bardziej nie rozumiem po co w ogóle coś piszesz.

*Offer applies only to Digital Heroic Edition and Digital Deluxe Edition purchased through buy.guildwars2.com from March 6, 2015, at 6:00 a.m. Pacific Time (UTC-8) through March 8, 2015, at 11:59 p.m. Pacific Time (UTC-7).To, że Ty nie grzeszysz inteligencją nie znaczy, że masz ludzi w błąd wprowadzać. Poza tym godzina była podana już we wcześniejszych postach w temacie(6:00 u nich to 15:00 u nas), więc tym bardziej nie rozumiem po co w ogóle coś piszesz.

Przepraszam Panie nieomylny... mogłeś komuś pokazać jaki to jest nieogarnięty i nie doczytał w pracy do końca tekstu dzięki czemu podbudowałeś się w internecie. A przecież mogłeś napisać swój post na 100 innych sposobów nie obrażając, po prostu będąc koleżeński. Widać czasy internetów.

Wracając do tematu - Dobrze że 'kolega' wyżej zauważył godziny, to teraz dodam tylko od siebie - działają zwykłe karty płatnicze, przy ostatniej przecenie dużo osób pytało czy musi mieć kredytówę więc za wczasu piszę

Czy jest możliwość kupna gry na oficjalnej stronie za pomocą paysafecard? Bo z tego co widzę jak wybiorę Polskę to opcja paysafecard nie działa. Próbował ktoś zmienić np. na Niemcy i kupić za pomocą paysafecard? Liczę na pomoc, bo nie chciałbym niepotrzebnie kupować psc.

Czy jest możliwość kupna gry na oficjalnej stronie za pomocą paysafecard? Bo z tego co widzę jak wybiorę Polskę to opcja paysafecard nie działa. Próbował ktoś zmienić np. na Niemcy i kupić za pomocą paysafecard? Liczę na pomoc, bo nie chciałbym niepotrzebnie kupować psc.

NIe ma mozliwosci psc

Orientuje się ktoś, czy jest możliwość rozpoczęcia ściągania GW2 przed jej kupnem, zaraz do roboty idę i chciałbym w tym czasie już zacząć ściąganie, żebym jutro już mógł grać.

https://www.guildwars2.com/en/news/coming-soon-beta-version-of-streaming-client/

Narazie nie można ale taka opcja jest w drodze.

Czy jest możliwość kupna gry na oficjalnej stronie za pomocą paysafecard? Bo z tego co widzę jak wybiorę Polskę to opcja paysafecard nie działa. Próbował ktoś zmienić np. na Niemcy i kupić za pomocą paysafecard? Liczę na pomoc, bo nie chciałbym niepotrzebnie kupować psc.

Tak, osobiście kupiłem przez PSC zmieniając z PL na Austrię. Koszt przez psc to ~43zł.

Witam,przy próbie kupna GW2 wyskakuje mi taki błąd "Payment Authorisation Failed".Próbowałem płacić kartą(Visa) i psc przez Austrie ale cały czas ten sam błąd,jeżeli ma ktoś jakieś sugestie lub jest w stanie pomóc prosiłbym o pw lub gg; 5152448.Pozdrawiam.

Zmieńcie na Niemcy czy inne Państwo. Ja tak zrobiłem i zadziałało :) (oczywiście musicie tez podać ulice, miasto i kod pocztowy, wygooglujcie)

Zmieńcie na Albanię i macie stawki nie w Euro a w dolcach :)

Ktos już tak robił? Bo troch sie cykam

Właśnie zakupiłem PSC za 50 zł i podałem moje Polskie dane, lecz zmieniłem region na Niemiecki (Germany) i wszystko pięknie przeszło, - kod został wygenerowany od razu.

Dziekujemy wszystkim rodakom ktorzy masowo zasilili szeregi adowolonych graczy GW2 :) Przybylo sporo ludzi i polskie gildie staraja sie werbowac z marszu. Super!

Dzis mielismy nawet lvl15 chetny na misje gildiowe :D

BTW moja obecna gildia pomalu rosnie do wielkosci Teqa gildiowego, cos o czym inne polskie gildie nawet nie probuja snic. Dzieje sie duzo, i to pod dobrym dowodztwem. Wciaz mamy miejsce na wiecej graczy, prosow i zupelnych nowicjuszy :)

Nie wstydzcie sie napisac do Murm =D

Znacie może jakieś stronki, na których na pewno bedzie/jest tańszy GW2 po tej promocji. Pytam, bo nie uda mi sie kupic w ten weekend, a domyślam sie że pewnie jakieś sklepy bedą kupywac masowo po promocji i byc może też taniej sprzedawac.

Dzisiaj, teraz nadal jest w promocji.