Wyprzedaż garażowa r6 wot bdo overwatch wow albion online fortnite Tekken 7 Conan

To tak chce sie pozbyc gier ktore kupilem pod wplywam impuslu i w ktore juz nie gram i nie mam zamiaru do nich wracac :<
1 Rainbow six siege brakuje z 4 operatorow cos kolo tego https://allegro.pl/rainbow-six-siege-i7553030166.html
2 Konto do wota jedna premka 8 tier love i kilkia 5-6 tierow
3. konto do bdo tylko nie wiem jak odpiac je od fb bo przez niego sie loguje tam jest z 2 sluzace 4 pety jeden na 3 lvl wizard 58 z strojem i udzwigiem warior z 57 ze strojem i jakims udzwigiem tez i ninja na 56 czysty kasy tez cos tam jest
3. konto z overwachem od 1 sezonu brakuje chyba 3 sezonow gralem tak aby w kazdym rozegrac po 10 roztawiajacych na tym koncie znajduje sie tez hs jest tam kilka dobrych kart 85 zl
4.konto z wowem z dodatkiem bfa i 25 dniami gry 2 postacie na 120 i z 2 -3 na 110 polskie serwery no i starcraft kupionymi dodatkami no i d3 ros 200 zl
4.mam tez dwa konta do albion online wetrana i zwykle tylko dalej walcze aby sie zalogowac na nich nie pamietam hasla ale jesli by ktos bardzo je chcial to ogarne
5.konto fortnite z czarnym rycerzem ogonie konto grane od 2 sezonu az do tej kostki potem juz nie mialem sily grac
6.konto steam z tekkenem 7
7.konto z conanem exaile

No i to chyba wszystko wiekszosc jest za 50 zl no moze z kilkoma wyjatkami mozecie sie kontaktowac na moj numer gg 66195661 caly czas mam odpalone w tle chce sie tego pozbyc jak najszybciej

up

czy interesowal bys sie wymiana cs go czyste konto + gta V za connan exiles ?

biore czysty przelew interesuje mnie jedynie bf5 :smiley: conana sprzedam za 40 zl

no to zaklepuje go :smiley: