Wyskakujące okna

Witam, w sumie od dzisiejszego rana borykam sie z problemem na tej stronie, mianowicie, gdy wchodzę w jakikolowiek temat na forum czy news cały czas wyskakują mi reklamy w nowych oknach przeglądarki. Chciałbym dodać że mam tak tylko na tej stronie. Co robić?
EDIT: mam zainstalowanego adblocka

Co robić?

Zainstalować adblocka.

Witam, w sumie od dzisiejszego rana borykam sie z problemem na tej stronie, mianowicie, gdy wchodzę w jakikolowiek temat na forum czy news cały czas wyskakują mi reklamy w nowych oknach przeglądarki. Chciałbym dodać że mam tak tylko na tej stronie. Co robić?

Instalujesz uBlock do przeglądarki

Jak pojawi Ci się ta wyskakująca reklama, klikasz na pipetkę z ublocka i ją blokujesz :)

A resztę możesz ignorować aby wspierać serwis :)

AdwCleaner http://adwcleaner.pl/adwcleaner/pobierz-program/

Sprawdź też czy Adblock jest włączony na tej stronie i nie masz dodanych żadnych wyjątków. W ustawieniach jest też opcja "zezwalaj na nienatrętne reklamy" - odznacz ją.

Mam Adblocka i nie mam żadnych reklam.

Miałem to musisz albo przeinstalować przeglądarkę albo użyć adw clenera jak pisze osoba wyżej. W moim przypadku pomógł mi reinstal przeglądarki.

Miałem podobnie i potwierdzam, że reinstall przeglądarki pomógł !

Mogły ci się jakieś śmiecie poinstalować, mój brat zrobił coś podobnego na starym kompie. Ciężko się tego pozbyć czasami.

moim zdaniem nie powinieneś instalować tego typu dodatków na żadnej stronie a w szczególność na takiej jak ta na której to spędzasz mnóstwo czasu, ponieważ strona ta utrzymuje się z reklam ty włączając oprogramowanie blokujące reklamy okradasz stronę z zysków,

to przez takich jak ty Europa jest pogrążona w kryzysie, ważne żeby mieć wygodę i nic nie robić nawet jeżeli cię to nie kosztuje to i tak nie pomożesz -_-.

Ja nie mam żadnych ADbloków i nic mi nie wyskakuje, msiał coś sam zainstalować :)

Witam, w sumie od dzisiejszego rana borykam sie z problemem na tej stronie, mianowicie, gdy wchodzę w jakikolowiek temat na forum czy news cały czas wyskakują mi reklamy w nowych oknach przeglądarki. Chciałbym dodać że mam tak tylko na tej stronie. Co robić?
EDIT: mam zainstalowanego adblocka