Xbox 360 multiplayer FPS

Witam. Ostatnio kupiłem sobie Xboxa 360 i chciałem zagrać w jakiegoś fps i mam takie pytanie :

Jak stoi tryb multi w grze call of duty ( chodzi mi o wszystkie części ) i battlefield 3 ? Czy Gra dużo ludzi i w której grze jest najlepsze multi ( w call of duty podać o która cześć chodzi ) z góry dzięki .

Ps. O i które chodzę w 60fps ( wiem ze chyba MW3 chodzi w 60)

Każdy COD na Xbox 360 chodzi w 60fps..

Battlefield na pewno ludzi jest dużo. Chyba nawet w bf 4 gra więcej ludzi niż w 3.

W COD najwięcej graczy jest na Black Ops 2. Ma najlepsze multi według mnie

Najnowszy cod tez w 60 fps ?

Ja bym ci polecił BF BC 1 ale nie wiem jak tam z populacją

Najnowszy cod tez w 60 fps ?

Jasne że tak

BFBC2, sporo ludzi i świetny BF, BF3 o niebo lepszy niż BF4 (Wbiłem max lv w BF3, BF4 na x-klocku i max w BF4 na PS4 więc to moje zdanie podparte sporą ilością przegranych godzin). Do tego nie polecam CoDa World at War, mimo, że na multi mało w życiu widziałem hackerów, to w Codzie WaW w godzinę widziałem więcej hackerów na multi niż w inne cody w życiu. CoD BO i BO2 dobre multi i do tego świetne zombie, zabawa z kolegami świetna.

Witam. Ostatnio kupiłem sobie Xboxa 360 i chciałem zagrać w jakiegoś fps i mam takie pytanie :

Jak stoi tryb multi w grze call of duty ( chodzi mi o wszystkie części ) i battlefield 3 ? Czy Gra dużo ludzi i w której grze jest najlepsze multi ( w call of duty podać o która cześć chodzi ) z góry dzięki .

Ps. O i które chodzę w 60fps ( wiem ze chyba MW3 chodzi w 60)