XBOX vs PS5

Cześć,
wielka wojna konsol nowej generacji zbliża się jak już nie zaczęła. Jakie są wasze odczucia? Na pewno znajdą się tutaj ludzie, którzy w większości grają na konsolach. Tworze ten temat bo mam nadzieje, że rozpocznie się duża dyskusje i pojawią się jacyś technologiczni wyjadacze, którzy opiszą plusy i minusy tych dwóch maszyn. Ja sam od zawsze kupowałem wyłącznie sprzęt sony jeśli chodzi o konsole, jednak game pass i porównania ekranów wczytywania xbox’a i ps5 wzbudziło we mnie małe wątpliwości.

ps5 najlepsza kosnola w polsce, a na xklocku gra góró i jego świta z homoseksualnego portalu, wielka polska narodowa gra na playstatin ello

Jezeli ktos ma pc to xbox jets zbedny. Zero exow wszytsko ograsz na pc. Wiec imo odpowiedz jedna. Chyba ze ktos ma drewno pc no to wtedy rozumie x-a

1lajk

@t4l4r1
Polacy i te ich “Drewno” Ja pierdole.

@szafran98
Wybacz, porzuciłem PS dawno temu, wygodniej mi się gra na Xbox, i ich podejście do gracza bardziej mi leży.

Co do tematu… Xbox Series X stoi u mnie od premiery. Póki co nie miałem żadnych problemów, ekrany ładowania to serio cud i miód, opcja quick resume działa zajebiście ( Grałem sobie w Vallhalkę ale żona zapytała czy zagramy w DoS II, no to zagraliśmy. Po wyłączeniu DoS II powrót do Valhalli bez żadnego czekania :smiley: ). Po kilku h katowania Valhalli konsola nadal pracuje tak cicho, że jej nie słychać.
Wsteczna kompatybilność działa bez zarzutu, miło że pady z poprzedniej konsoli działają idealnie na nowym Boxie. Duży plus też za możliwość konfiguracji konsoli za pomocą smartfona gdy ta pobierała pierwszy update.
Nie żałuję że wybór padł kolejny raz na sprzęt od Microsoftu.

Również od premiery jestem posiadaczem Xbox Series X. I nie żałuję po przesiadce z PS4.
Mi osobiście nie zabraknie exclusive’ów z Playstation 5, które kosztują 350zł.
Z lekka przesada.
Warto też wspomnieć, i to było również skromnym wyznacznikiem mojego wyboru, że Xbox dostaje jako pierwszy gry mmorpg. Tak było z PoE, i Black Desert, Bless Unleashed.
Konsola jest świetna, jak napisał kolega wyżej. Loadingi i ich bardzo krótki czas wczytywania, to jakaś magia… Wszystko błyskawicznie. Do tego wsteczna kompatybilność ,jak i Game Pass, w którym znajduje się około 200 gier za free. I to nie byle jakich… W pierwszy dzień użytkowania zapchałem cały dysk.
Osobiście polecam każdemu niezdecydowanemu zakup, ale pozostawiam wybór, bo PS5 też jest kuszącym kąskiem na rynku gamingowym.
Pozdrawiam.