Xbox wychodzi w końcu na prowadzenie?

Witam zapraszam do dyskusji aktualnie oczy graczy są skierowane na nową generacje konsol… Jak myślicie która konsola t razem podbije rynek? Xbox series x czy ps5

Ps5 ze swoimi exclusivami i podniesionymi cenami gier
Czy Xbox że swoim game pass, który oferuje setki gier multiplatformowych w tym wiele tytułów aaa

Nie interesuje mnie żadna konsola, ale wiadomo że ps5 będzie królem. Jest słabsza, droższe gry, ale to ps. Tak samo było z PS4 pro. Zamykam temat

Po co komu xklocek jak mam pc ? Nie ma exow wsyztsko z kloca bedzie na pc. Rachunek prosty.

Ja sobie xklocka kupie, razem rzecz jasna do pary z PSplackiem, nie mniej najprędzej gdzieś w lutym, wcześniej raczej nie dorwę.
A sam temat jest z dupy, nakręcanie trolli.

Jezeli chodzi o popularnosc konsoli wygra oczywiscie PS5 ze wzgledu na exy.
W Xboxie chodzi o wiecej niz konsole, a bardzej o usluge zwiazana z passem, ktory uwazam, ze bedzie dobrze rozwijany i atrakcyjny tez dla posiadacza tylko PC i to sie zdaje kierunkiem w ktory idzie microsoft.

Prawda jest taka ze wystarczy ze MS wypuści kilka excow i ps5 moze mieć pozamiatane…bo Sony za bardzo na laurach spoczęło a co tych excow co sony wypuściło to bardzo drogi DLC w postaci Moralesa według mnie nie warty swojej ceny, Demon Soul odsmażany kotlet tylko lepszy wizualnie nawet ostatnio oglądałem filmik na tvgry o tym jak nawet producentom sie nie chciało naprawiać błędów w grze z poprzedniej wersji. Jedyna rzecz która jest fajna w ps5 to dualsense.

Wiec tak naprawdę mozna śmiało poczekać aż pojawią się naprawdę jakieś konkretne gry na ps5 i xbox by ocenić czy MS pójdzie stara droga czy moze jednak będzie planowało bardziej w walczyć w natarciu z Sony co byłoby dobre bo na takiej walce zyskaliby tylko gracze w postaci dobrych gier na obu konsolach.