Yolo Classic Rohan(Odpowiednik gry z 2010)

Witajcie! Chciałbym was wszystkich zaprosić do wspólnej gry na serwerze Yolo Classic Rohan który startuje 04.11 o godzinie 5 rano naszego czasu(21 strefy czasowej Pacyfiku)

Za development odpowiada zespól Yolo który ma na swoim koncie juz kilka serwer-ów, ale bardziej takich “totalnie” unowoczesniowych, a to ich pierwszy raz z klasyczna wersja i wygląda ona naprawdę bardzo dobrze.

Po dzisiejszych rozmowach udało mi się dotrzeć do następujacych informacji
Raty serwera

  • Crone(waluta) 1x wzgledem stanu serwera z 2010
  • Drop default wzgledem stanu serwera z 2010
  • Exp tutaj powstal podzial aby w miare usprawnic early game czyli od 1-65 exp jest 6 razy wiekszy niz exp wzgledem stanu serwera z 2010(podobno w 2012-14 zwiekszyli na globalu exp) i od 65 do 99 expa spada do 2x i zmniejsza sie wraz z nastepnymi levelami!
  • Buffy! Jakis debil w wydawnice YNK Games(pierwotny wydawca) wpadl na pomysl ze uniemozliwi buffowanie innych postaci, co praktycznie juz zabilo ta(nie wiesz co to cierpienie jak nie zbierales 30min buffow by po wejsciu na spotka zostac zabitym przez innego gracza :smiley: ) Takze YOLO aby to naprawic przywrocil shareowanie buffow!
  • WORLD BOSSY! Cos czego zawsze brakowalo na Rohanie, oczywiscie bossowanie bylo kluczowe w tej grze, ale nie bylo takiego jednego giganta o ktorego moze powalczyc/poprzeszkadzac kazdy!
  • Brak craftingu(poki co z tego co wiem) CO oznacza ze boss dropy ZNOWU bede mialy znaczenie!
  • Hunter Kit cos czego nie jestem fanem bo umozliwia to swego rodzaju farm bota, ale patrzac po spolecznosci(starzejacej sie) to wiekszosci on sie podoba :confused: (No coz wiecej osob do PK-owania! :smiley: )
  • Nowe expowiska! Wedlug informacji prosto od GM-a zostaly dodane co najmniej trzy nowe expowiska(Water Temple(Na wzor R3) Gratt fortresses(na wzor R4), Flame temple(mocno endgame-owe expiwsko)
  • Limit 4 klientow na jednym komputerze na raz(podobno bywaly przypadki ze ktos gral na 50 klienta) Jest plan aby zmiejszyc to do dwoch, ale poki co GM jest nie ugiety :smiley:
  • Zmienione questy ktore w koncu sa JAKKOLWIEK uzyteczne!

Generalnie wszystko wyglada tak jakby sobie starzy wyjadacze wymarzyli, takze nie pozostalo mi nic innego jak zaprosic was do gry wraz ze znajomymi!
Aktualny rynek MMO jest tragiczny wiec mam nadzieje ze uda wam sie chociaz tutaj zakotwiczyc i dobrze bawic
!obraz
obraz

No i w pyte. Od jakiegoś czasu szukałem classic rohana, ale ciężko coś po filipińsku powiedzieć, albo przeczytać.
Mam tylko nadzieję, że ścieżka dźwiękowa pozostanie nie zmieniona

exp wiekszy, drop normalny, czyli nie zaduzy, a farmic gear na edwina pewnie bedzie ciezko w takim razie

Chętnie przetestuje. Zapodasz link do strony? Chce mieć pewność że dobrze trafiłem.

Trochę dziwnie właśnie. Będziesz szybciej ekspił niż zdobywał gear, przez co za chwilę moby będą na szaro i nic nie będzie wypadać…

Tak, tzw czarna du… trzeba będzie robic alty i farmic ringi na mumiach w ahkma

A co do sharowania buffów… Defender może rzucic Vitality na Vit DK? Mam nadzieje, ze nie przesadzili… i jest góra jak było kiedyś