Your Favourite Anime/Ulbione Anime

Tak jak w temacie . Moje ulubione to Naruto

Nie chcę trollować twojej wypowiedzi, al IMO naruto raczej słabe i oklepane ale to tylko moje skromne zdanie i nie musisz się z nim zgadzać, bo w końcu o gustach się nie dyskutuje.

A tak do tematu to według mnie, bez konkurencyjnie wygrywa Clannad oraz Soul Eater.

Hmmm... Parę typów mogę podać XDDDD

Great Teacher Onizuka, hmm hmm Air Gear, Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Dragon Ball, Naruto, Katekyo Hitman Reborn. To tacy powiedzmy wybrani ulubieńcy :P

Moje _ --> każde z notą “10” jest moim ulubionym, no trzy mają aż “11”

Moje ulubione to dragon ball.

hmm nie pomyślałem że spotkam na forum kogoś kto tego obejrzał więcej ode mnie xd.

http://myanimelist.net/animelist/Szmirel00

moje to naruto , naruto shippuuden , dragon ball , bleach , fairy tail , death note , full metal alchemist , belzebub , soul eater , eureka seven , Evangelion , one piece

@UP UP---> Billy Talent <3

Naruto na pierwszym miejscu, Another też wypas, Sora no Otoshimono, High school of Death, One Piece, green green,Kore wa zombie desu ka. Ja tam nie potrafie mnieć jednego najlepszego anime więc wymianiłem aż 7 moich najlepszych :)

Death Note i Dokuro Chan :)

@edit

Bobobo-bo Bo-bobo!!!(jap. ボボボーボ・ボーボボ :P ) - najbardziej epickie anime jakie oglądałem, EVER

Up, Up, Up a w dodatku The dead can't testify ; *

hmm widze że dużej liczbie osób się podoba Soul Eater ; ] jedno z lepszych według mnie

http://www.anime-planet.com/users/TasieX Wszystko z 5 i 4.5 ocena.

@Shimrel Naruto jest cool :P

A jest jescze jedno ulubione Dragon Ball - klasyk

Mnie urzekł Another, AngelBeats! oraz Higurashi no Naku Koro ni!!.

Jestem w trakcie One Piece i Clannad after story

Jeżeli "trawisz" Clannad to bardzo polecam kanon 2006, bardzo przyjemna historia oglądałem z 4 lata temu (miałem 14 lat ^^) 2 lub 3 razy obejrzałem ;p

Zobaczę jak CAS skończę.

A teraz panowie przyznać się któremu łza z oka poleciałą jak Oglądał Clannad/Kanon ; ]

Bo ja się osobiscie przyznam że mnie... :D

No mi poleciała nie mam co ukrywać :P

A i ja nie będę kłamał ^_^

Dobra temat chyba do zamkniecia .